Odżywki Formotiva opinie

Każdy, kto choć trochę aktywnie uprawia sport prędzej czy później stanie przed wyborem odżywki. Rynek suplementów diety w Europie rozwija się bardzo szybko, co mnie bardzo cieszy. Znaczy to bowiem, że jesteśmy coraz bardziej aktywni. Na łamach centrumopinii mieliśmy już okazję przyjrzeć się odżywkom Olimp i Biogenix, a dziś przyszła kolej na nowego, silnego gracza na rynku – Formotiva. Dlaczego wybrałem akurat Formotiva spośród setki innych producentów? Reklamuje je w TV Tomasz Oświeciński, którego bardzo cenię jako aktora.

Formotiva to marka znanej firmy farmaceutycznej Aflofarm, która zwykłemu Kowalskiemu może nic nie mówi, ale produkty tej firmy jak Neosine, Inventum, czy Desmoxan, na pewno tak. Firma zauważyła potencjał na rynku odżywek i wprowadziła serię suplementów diety dla sportowców. W ofercie znajdziemy

 • Batony i shoty
 • Witaminy i Minerały
 • Produkty Wspomagające
 • Produkty Specjalne
 • Reduktory Tłuszczu
 • Odżywki Przedtreningowe
 • Aminokwasy
 • Kreatyny
 • Odżywki Węglowodanowe
 • Odżywki Węglowodanowo-Białkowe
 • Odżywki Białkowe

Co wyróżnia suplementy diety Formotiva, na tle konkurencji to na pewno warunki w jakich powstają. Firma farmaceutyczna, zgodnie z polskimi normami musi się wykazać niebywałą starannością w produkcji. Osobiście uważam, że oprócz Olimpu jest to jeden z najlepszych producentów odżywek. Po drugie jako, że jestem ekonomicznym patriotą, zawsze staram się wybierać produkty pochodzące od polskich producentów. Takie nastawienie oprócz tego, że buduje naszą rodzimą gospodarkę (pieniądze nie są transferowane za granicę) to mam świadomość, że kupując polski produkt przyczyniam się do rozwoju firmy go produkującej, która z kolei ma fundusze na badania nad kolejnymi produktami i tak koło się zamyka.

Z doświadczenia wiem, że najbardziej popularnymi odżywkami są: odżywki białkowe, kreatyny oraz spalacze tłuszczu.

Odżywki białkowe Formotiva

W chwili pisania tego tekstu dostępne są 3 rodzaje odżywek białkowych. Firma oferuje sprawdzone rozwiązania i tak mamy izolat białka serwatki (Muscle Brick Izolate), koncentral białka serwatki (Muscle Brick Whey) oraz wersję, która zawiera w sobie 5 różnych źródeł białka (Five Stars Protein Blend)

Kreatyna Formotiva

Tutaj firma również postawiła na sprawdzone rozwiązania i mamy do wyboru kilka produktów

Creatine Cell Loader – 5 różnych form kreatyny z dodatkiem tauryny i magnezu

Creatine Powder – Monohydrat kreatyny dla osób które zwracają uwagę na smak i rozpuszczalność produktu

Pure Creatine Powder – Monohydrat j.w ale 2 x tańszy bez smaku i superrozpuszczalności

Creatine Stack – 3 najbardziej popularne formy kreatyny: jabłczan, cytrynian i chlorowodorek

Pure HCL Creatine – jak sama nazwa wskazuje czysty chlorowodorek kreatyny

Tri Creatine Malate – jabłczan trikreatyny

Spalacze tłuszczu Formotiva

W tym przypadku mamy tylko jeden produkt, ale nie byle jaki – Lipo Killer. Pierwszy rzut oka na skład pozwala stwierdzić, że przynajmniej na papierze wygląda to bardzo dobre. Aflofarm sięgnął po dobrej jakości sprawdzone składniki tj. wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej; wyciąg z liści zielonej herbaty; wyciąg z korzenia różeńca górskiego; proszek z owoców opuncji figowej; kofeina; wyciąg z kłącza imbiru; wyciąg z owoców Garcinia cambogia; wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego; wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy; wyciąg z liści mate; glukonian cynku. Taki skład pozwala na redukcję tłuszczu bez nadmiernego efektu pobudzenia jak ma to miejsce w innych preparatach.

15 komentarzy do “Odżywki Formotiva opinie”

 1. Mam Muscle Brick Izolate smak ciasteczka&crem. Z mlekiem odtłuszczonym extra. Jadę dopiero na nim 3 tydzień. Z oceną się wstrzymam póki nie zjem 1kg.

  Odpowiedz
 2. Pracuje trochę w chemii więc wiem co sie dzieje w branży. Formotiva ma jeden ale to niezaprzeczalny plus, mają zajebiste zaplecze technologiczne żeby produkowac najlepsze produkty. Wiem dobrze jak produkuje się niektore odżywki (łopata i betoniarka), nie będę wymieniał nazw żeby nie robić sobie problemu. Moim zdaniem namieszaja na rynku odżywek

  Odpowiedz
 3. Jestem w trakcie używania tej przedtreningówki co reklamuje Oświęcimski. NIe jest to jakiś hardcore, ale daje takie łagodne pobudzenie na okolo 1,5 godziny (pije duzo kawy) dla kogos kto ni epije kawy daje bardzo wyraźnego kopa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.