Biogenix opinie

Na łamach naszego serwisu Centrumopinii mielimy już okazję przyjrzeć się odżywkom dla sportowców Olimp. Dla bardziej wymagających sportowców powstała marka Biogenix-Bx, której promotorem jest znany, polski kulturysta Piotr Głuchowski. Biogenix dość długo gości na półkach sklepów z odżywkami (od 2004 r.), jednak od niedawna marka nabrała rozmachu, za sprawą Piotrka Głuchowskiego, którego miałem okazję poznać osobiście. Piotrek do tematu odżywiania i suplementacji podchodzi niezwykle profesjonalnie, dlatego właśnie na rynku mamy chyba jedną z bardziej zaawansowanych marek suplementów diety na Świecie.

Zobaczcie zresztą sami, jak powstają odżywki Biogenix, jakby powiedział inny znany kulturysta – tutaj nie ma lipy!

Dlaczego wybrać Biogenix?

Jak już pisaliśmy w przypadku odżywek Olimp, chodzi głównie o jakość i powtarzalność produkcji. W przypadku Biogenix’a mamy 100% pewność, że to co znajduje się na etykiecie ma swoje odzwierciedlenie w opakowaniu. Dlaczego to jest ważne, a no dlatego między innymi, że wczoraj Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski zdjął tajemnicę kontrolerską dotyczącą wykazu suplementów diety, które nie powinny być wprowadzone do sprzedaży.
Przebadano wiele preparatów i w niektórych znaleziono substancje rakotwórcze i bakterie kałowe! Oczywiście Biogenixa nie ma na liście blisko 40 preparatów zakwestionowanych przez NIK. I nic w tym dziwnego bo Biogenix powstaje w  laboratoriach firmy OLIMP LABORATORIES®, gdzie panują iście sterylne warunki, których nie powstydził by się producent farmaceutyczny. Oczywiście produkcja w standardzie GMP.

Najchętniej kupowane suplementy diety marki Biogenix

Bez wątpienia liderem sprzedaży jest Testovarin™

Testovarin™ to jeden z najmocniejszych na świecie boosterów (substancji podnoszących poziom) testosteronu, następnie X’Therm-N-tor®

ceniony przez zawodników spalacz tłuszczu, który miałem okazję testować oraz Vita-genix™ men Sport AM/PM

czyli witaminy i minerały z ekstraktów roślinnych i chelatów aminokwasowych Albion®.

Poza wyżej wymienionymi, najchętniej kupowane są tradycyjne odżywki białkowe np. Whey Genix® oparty na izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) serwatki, oraz WBC Amino – przełomowe połączenie najwyższej jakości hydrolizowanych źródeł białek serwatki, wołowych i kurczaka.

Suplementy diety Biogenix zbierają coraz to lepsze opinie wśród użytkowników. Relacja cena do jakości w przypadku Biogenix’a wypada dość dobrze, ale zawsze mogło by być trochę taniej.
W następnych wpisach postaram się przetestować dla Was poszczególne produkty Biogenix, tak więc c.d.n

28 komentarzy do “Biogenix opinie”

 1. ja tam na biogenixa nie narzekam. Podstawowe odżywki mają bardzo dobre. Oczywiscie bardziej zaawansowanych nie robią

  Odpowiedz
 2. Potwierdzam opinie o spalaczu. Taki sobie. Lepszy jest Themo speed Hardcore. Przynajmniej ja miałam po nim lepsze efekty. Po tym extrementor czy jak to się piszę nic nie czułam.

  Odpowiedz
 3. Biogenix to to samo co Olimp i robione w tej samej fabryce. Biore booster testosteronu ale nie czuć jego działani alae na badaniach wychodzi stężenie prawie jak po sterydach (tak powiedzial lekarz)

  Odpowiedz
 4. brałem różne odżywki i powiem wam że najlepiej dzialają oryginalne muscletech niestety oryginały raczej ni e do dostania w PL. Na naszym rynku tylko Olimp i ewentualnie biogenx tu opisywany ale to jeden grzyb

  Odpowiedz
 5. BIOGENIX???PROSZE WAS CO TO WOGOLE JEST ZA FIRMA? NAJLEPSZE ODŻYWKI ROBI SFD I JESZCZE OPTIMUM NUTRITION RESZTA NIE MA STARTU

  Odpowiedz
 6. Biore spalacz biogenixa teraz, nie czuje kopnięcia jak przy termogenikach z usa, powiedzialabym ze to taki staly, kontrolowany doplyw mocy. Plus tego jest taki ze nie ma zejścia. ogolnie godne polecenia

  Odpowiedz
 7. Kiedyś brałam Themo Speed z Olimp, potem jakiś spalacz z Animala (chyba Cuts czy jakoś tak) ale uważam że i tak najlepiej dziala na mnie ten X therm n tor czy jak to sie pisze:)

  Odpowiedz
  • Sprzwdź sobie skład i sam sobie odpowiesz które ci najlepiej odpowiada. A jak nie wiesz to zapytaj sprzedawce (byle byl uczcicwy) Ja uzywam i Olimpa i Biogenixa i nie zamienie na żadne inne zagraniczne, a juz w szczegolnosci gówno Z uSA

   Odpowiedz
  • Oto piękna lista ze strony NIK
   1.Orange Triad
   2.Orange Triad + Green
   3.Complete sleep
   4.5-HTP – kapsułki
   5.Arnold Iron Dream
   6.Creation
   7.Candida Clear
   8.Black Walnut Hulls
   9.Holistic UltraBalans
   10.Animal Pump
   11.Kapsułki Flatol
   12.Sinulan Junior Gardło
   13.CROSTREC PRE -W-BOX
   14.AMIXTM MyoCell® 5 Phase
   15.Diaval Caps
   16.Potassium nitrate
   17.Tropinol XP
   18.Compete! (smak: tangy tangerine, fruit punch slam, lemon drop)
   19.Amino pump
   20.Mex M-Test pro
   21.Xtreme Detonator
   22.Pre Shock
   23.Beta stim
   24.Platinum Multivitamin
   25.Cyclin GF
   26.NO-Bomb
   27.IHS TECHNOLOGY BS BURN SHAPE 2.0 FAT BURNER
   28.Plusssz Care Dzień Bez nerwów – tabletka do połykania
   29.Plusssz Care Dzień Bez nerwów – tabletka musująca
   30.Wobenzyn N
   31.Multi-Enzyme Formula
   32.Mango Peach Powder
   33.B52+
   34.Animal cuts – szaszetki
   35.Animal m-Stak
   36.Animal Pack
   37.Black Bombs
   38.Duo Lactil

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.