Na łamach naszego serwisu Centrumopinii mielimy już okazję przyjrzeć się odżywkom dla sportowców Olimp. Dla bardziej wymagających sportowców powstała marka Biogenix-Bx, której promotorem jest znany, polski kulturysta Piotr Głuchowski. Biogenix dość długo gości na półkach sklepów z odżywkami (od 2004 r.), jednak od niedawna marka nabrała rozmachu, za sprawą Piotrka Głuchowskiego, którego miałem okazję poznać osobiście. Piotrek do tematu odżywiania i suplementacji podchodzi niezwykle profesjonalnie, dlatego właśnie na rynku mamy chyba jedną z bardziej zaawansowanych marek suplementów diety na Świecie.

Zobaczcie zresztą sami, jak powstają odżywki Biogenix, jakby powiedział inny znany kulturysta – tutaj nie ma lipy!

Dlaczego wybrać Biogenix?

Jak już pisaliśmy w przypadku odżywek Olimp, chodzi głównie o jakość i powtarzalność produkcji. W przypadku Biogenix'a mamy 100% pewność, że to co znajduje się na etykiecie ma swoje odzwierciedlenie w opakowaniu. Dlaczego to jest ważne, a no dlatego między innymi, że wczoraj Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski zdjął tajemnicę kontrolerską dotyczącą wykazu suplementów diety, które nie powinny być wprowadzone do sprzedaży.
Przebadano wiele preparatów i w niektórych znaleziono substancje rakotwórcze i bakterie kałowe! Oczywiście Biogenixa nie ma na liście blisko 40 preparatów zakwestionowanych przez NIK. I nic w tym dziwnego bo Biogenix powstaje w  laboratoriach firmy OLIMP LABORATORIES®, gdzie panują iście sterylne warunki, których nie powstydził by się producent farmaceutyczny. Oczywiście produkcja w standardzie GMP.

Najchętniej kupowane suplementy diety marki Biogenix

Bez wątpienia liderem sprzedaży jest Testovarin™

Testovarin™ to jeden z najmocniejszych na świecie boosterów (substancji podnoszących poziom) testosteronu, następnie X’Therm-N-tor®

ceniony przez zawodników spalacz tłuszczu, który miałem okazję testować oraz Vita-genix™ men Sport AM/PM

czyli witaminy i minerały z ekstraktów roślinnych i chelatów aminokwasowych Albion®.

Poza wyżej wymienionymi, najchętniej kupowane są tradycyjne odżywki białkowe np. Whey Genix® oparty na izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) serwatki, oraz WBC Amino – przełomowe połączenie najwyższej jakości hydrolizowanych źródeł białek serwatki, wołowych i kurczaka.

Suplementy diety Biogenix zbierają coraz to lepsze opinie wśród użytkowników. Relacja cena do jakości w przypadku Biogenix'a wypada dość dobrze, ale zawsze mogło by być trochę taniej.
W następnych wpisach postaram się przetestować dla Was poszczególne produkty Biogenix, tak więc c.d.n

[poll id=”29″]

Odżywki Biogenix najtaniej