Super czystość dzięki wodzie

Za oknem już lato, a w Twoim domu nadal panuje bałagan, bo nie miałeś czasu zrobić wiosennych porządków? Nic straconego! Przeczytaj, a dowiesz się, jak sprzątać ekologicznie, bez alergizujących chemikaliów!

Porządki dla spóźnialskich

Za oknem już lato, a w Twoim domu nadal panuje bałagan, bo nie miałeś czasu zrobić wiosennych porządków? Nic straconego! Przeczytaj, a dowiesz się, jak sprzątać ekologicznie, bez alergizujących chemikaliów!

Brud i inne zanieczyszczenia zbierają się stale na wszystkich powierzchniach Twojego domu. Sprzątanie to czynność, której wiele osób nie lubi z różnych powodów: jest czasochłonne i brudzi, ale jest konieczne.

Czyste otoczenie pozytywnie wpływa na Twój nastrój i produktywność, a śmieci i bałagan odciągają Cię od pracy. Dlatego upewnij się, że Twój dom w końcu zacznie oddychać.

Zazwyczaj sprzątasz swoje mieszkanie tylko powierzchownie. Wycierasz kurze ściereczką, która nie łapie wszystkich cząsteczek kurzu. To samo dotyczy odkurzania chodników i dywanów. Tradycyjny odkurzacz nie pozwoli Ci pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń ukrywających się w dywanach.

Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest oczyszczacz parowy H2O Mop, który ponadto wysprząta wszystkie podłogi, urządzenia kuchenne i zabawki.

Jego sekret tkwi w tym, że czyści i dezynfekuje podłogi i dywany jedynie za pomocą pary wodnej. Możesz z łatwością zmienić go na ręczny mop parowy i użyć do mycia okien.

Sprzątanie przyjazne środowisku i człowiekowi

Brud dosłownie przywiera do każdej powierzchni. Aby skutecznie się go pozbyć, używasz zazwyczaj silnych środków chemicznych, które mogą zniszczyć czyszczone powierzchnie i zagrażać ludziom.

Zaletą mopa parowego H2O Mop jest para, która rozprowadza ciepło i rozkłada wszystkie zanieczyszczenia bez stosowania dodatkowych detergentów. Czyszczenie parą jest ekologiczne, bardziej higieniczne i skuteczne.

Jak działa mop parowy?

Woda jest tak długo podgrzewana, aż powstaje para. Następnie przechodzi przez rurkę zakończoną szczotką.

Mop parowy można łatwo zmienić w ręczny oczyszczacz parowy. Wystarczy zdjąć szczotkę z generatora pary. W ten sposób wyczyścisz piekarnik, zabawki, frytkownicę, zmywarkę…

Czym czyścić podłogę?

Mokra ścierka sprawdza się przy czyszczeniu podłogi, ale jej nie dezynfekuje.

Oto rozwiązanie! Mop parowy, który nadaje się do czyszczenia praktycznie wszystkich powierzchni, takich jak płytki ceramiczne, linoleum, parkiet, panele, marmur, wszystkie dywany… Ponadto jest niezwykle łatwy w użyciu. Kurz, roztocza, pleśń, grzyby i bakterie będą bezbronne.

Ponieważ para wchodzi w głąb porów, możesz czyścić nią także kostkę, zlew, haczyki, łóżko, kanapę, zabawki…

Dezynfekowanie staje się proste jak nigdy. Przyłóż głowicę mopa do powierzchni, którą chcesz wyczyścić. Przytrzymaj 10 do 15 sekund i wytrzyj suchą ściereczką.

Trudno dotrzeć do niektórych powierzchni zwykłym odkurzaczem…

H2O Mop  posiada ruchomą głowicę o trójkątnym kształcie, która umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich kątów, schodów i podłogi pod meblami. A ponadto ergonomiczna rączka z przyciskiem znacząco ułatwia sprzątanie.

Jeśli chcesz posprzątać mieszkanie w naturalny sposób, bez stosowania chemikaliów, polecamy Ci gorąco mop H2O

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.