Szybkowar Delimano Tempo Presto Pro Opinie

Szybkowar Delimano Tempo Presto Pro to nowsza wersja garnka ciśnieniowego Delimano Tempo Presto, który mieliśmy okazję już testować.

Do naszej redakcji trafiła wersja 4 litrowa, czyli najmniejsza (dostępne są również wersje 6l oraz 7.5l)
Dane techniczne:

  • Ciśnienie podczas pracy na poziomie 1: 60 kPa
  • Ciśnienie podczas pracy na poziomie 2: 100 kPa
  • Maksymalne dopuszczalne ciśnienie: 300 kPa

Garnek wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Jego podstawę wykonano tak aby równomiernie rozprowadzał ciepło po całej powierzchni.

Szybkowar Delimano Tempo Presto PRO można używać na chyba wszystkich źródłach ciepła, czyli na palnikach elektrycznych, palnikach ceramicznych, palnikach gazowych oraz indukcyjnych. Jedyną rzeczą o której trzeba pamiętać to, żeby średnica palnika nie przekraczała średnicy garnka, a w przypadku palnika gazowego, żeby średnica płomienia nie wystawała poza obwód dna garnka.

Szybkowa Delimano Tempo Presto PRO jest wyposażony w zawór, który umożliwia pracę urządzenia na dwóch różnych poziomach ciśnienia. Wybór poziomu ciśnienia zależy od rodzaju żywności oraz od preferowanego czasu gotowania i tak:
Na poziomie 1 – do gotowania dietetycznego
Na poziomie 2 – do super szybkiego gotowania konwencjonalnego.

Delimano Tempo Presto PRO gotowanie

Do gotowanie użyliśmy sporego kawałka karkówki, którą pokroiliśmy w plastry i wstępnie obsmażyliśmy (po kilkanaście sekund z każdej strony)

Tak przygotowane mięso postawiliśmy na kuchence gazowej, a co się działo dalej możecie zobaczyć na poniższym filmiku

Oglądałem już wiele szybkowarów, w tym najpopularniejsze firmy Tefal czy Gerlach i śmiało mogę powiedzieć, że pod względem wykonania Delimano w moim przekonaniu jest lepsze. Zresztą jak ktoś ma możliwość osobistego sprawdzenia produktów Delimano to w całej Polsce jest już 11 sklepów. Na prawdę zachęcam, przekonacie się sami. Przy okazji zachęcam to podzielenia się swoimi opiniami w komentarzu poniżej.

4 komentarze do “Szybkowar Delimano Tempo Presto Pro Opinie”

  1. jest wspanily potrzebuje 2szt 4l ale niemogę kupić jeżeli będzie dostawa proszę mnie powiadomić chodzi delimano tempo preesto lub tempo pro mój tl ***********

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.