Każdy kto posiada dom i kawałek działki, ten wie, że pracom nie ma końca. No może jedynie zimą można od nich trochę odpocząć, lecz na wiosnę i jesienią jest ich szczególnie dużo. Normalnym jest, że do takich robót zakładamy rękawice ochronne. Producenci gadżetów poszli o krok dalej i wymyślili rękawice przeciwprzecięciowe, czyli takie, które ciężko jest uszkodzić, a tym samym chronią one nasze dłonie.

W domu również dość łatwo o wypadek, bowiem krojenie, ścieranie czy obieranie to czynności, podczas których łatwo się skaleczyć. Aby tego uniknąć, wystarczy założyć ochronne rękawice antyprzecięciowe Shark Gloves.

Shark Gloves doskonale chronią palce i zmniejszają ryzyko zranienia ostrymi przedmiotami. Sprawdzą się w kuchni, warsztacie, podczas grilla czy prac w ogrodzie. Przy ich pomocy można bezpiecznie pokroić mięso, zetrzeć warzywa, przyciąć kwiaty, podnieść rozbite szkło i zachować bezpieczeństwo podczas prac budowlanych, a także umyć ostre narzędzia.

Rękawice Shark Gloves chronią nie tylko palce, ale również nadgarstki i całe dłonie przed urazami. Dzięki wykonaniu z włókna szklanego, nie da się ich przekroić ani rozedrzeć. Dobrze dopasowują się do dłoni zapewniając zręczność i pewny chwyt trzymanych narzędzi.

Ochronne rękawice antyprzecięciowe są wygodne, miękkie i oddychające. Ze względu na uniwersalny rozmiar pasują kobietom i mężczyznom. Chronią dłonie nie tylko przed skaleczeniem, ale również zabrudzeniami, dbając o skórę i paznokcie. A po zakończonej pracy wystarczy tylko wrzucić je do pralki.

Rękawice Shark Gloves zostały wykonane z następujących materiałów: 45% polietylen, 12% elastan, 10% włókien szklanych, 13 poliester, 20% nylonu

Rękawice na pewno się przydadzą osobom o nieskoordynowanych ruchach, osobom pracującym z ostrymi przedmiotami oraz wszystkim którzy choć raz w życiu poważnie się skaleczyli przy prostej czynności.

Oryginalne Shark Gloves

Rękawice Shark Gloves - 12 zł
rekawice shark gloves opinie

Nazwa produktu: Rękawice Shark Gloves

Opis produktu: Rękawice Shark Gloves, które idealnie nadają się do pracy z ostrymi narzędziami.

Marka: Aliexpress

Cena: 12

Waluta:

 • Jakość wykonania - 8/10
  8/10
 • Trwałość - 9/10
  9/10
 • Wygoda użytkowania - 7.5/10
  7.5/10
 • Wrażenia ogólne - 8/10
  8/10
Ocena ogólna
8.1/10
8.1/10