Rękawice Shark Gloves opinie

Każdy kto posiada dom i kawałek działki, ten wie, że pracom nie ma końca. No może jedynie zimą można od nich trochę odpocząć, lecz na wiosnę i jesienią jest ich szczególnie dużo. Normalnym jest, że do takich robót zakładamy rękawice ochronne. Producenci gadżetów poszli o krok dalej i wymyślili rękawice przeciwprzecięciowe, czyli takie, które ciężko jest uszkodzić, a tym samym chronią one nasze dłonie.

W domu również dość łatwo o wypadek, bowiem krojenie, ścieranie czy obieranie to czynności, podczas których łatwo się skaleczyć. Aby tego uniknąć, wystarczy założyć ochronne rękawice antyprzecięciowe Shark Gloves.

Shark Gloves doskonale chronią palce i zmniejszają ryzyko zranienia ostrymi przedmiotami. Sprawdzą się w kuchni, warsztacie, podczas grilla czy prac w ogrodzie. Przy ich pomocy można bezpiecznie pokroić mięso, zetrzeć warzywa, przyciąć kwiaty, podnieść rozbite szkło i zachować bezpieczeństwo podczas prac budowlanych, a także umyć ostre narzędzia.

Rękawice Shark Gloves chronią nie tylko palce, ale również nadgarstki i całe dłonie przed urazami. Dzięki wykonaniu z włókna szklanego, nie da się ich przekroić ani rozedrzeć. Dobrze dopasowują się do dłoni zapewniając zręczność i pewny chwyt trzymanych narzędzi.

Ochronne rękawice antyprzecięciowe są wygodne, miękkie i oddychające. Ze względu na uniwersalny rozmiar pasują kobietom i mężczyznom. Chronią dłonie nie tylko przed skaleczeniem, ale również zabrudzeniami, dbając o skórę i paznokcie. A po zakończonej pracy wystarczy tylko wrzucić je do pralki.

Rękawice Shark Gloves zostały wykonane z następujących materiałów: 45% polietylen, 12% elastan, 10% włókien szklanych, 13 poliester, 20% nylonu

Rękawice na pewno się przydadzą osobom o nieskoordynowanych ruchach, osobom pracującym z ostrymi przedmiotami oraz wszystkim którzy choć raz w życiu poważnie się skaleczyli przy prostej czynności.

1 komentarz do “Rękawice Shark Gloves opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.