Kosmodisk Classic opinie

Dziś do testów otrzymaliśmy znany wszystkim pas masujący kręgosłup Kosmodisk Classic. Od razu zaznaczymy, że testujemy produkt oryginalny dystrybuowany na stronie tutaj.

Kosmodisk przyjechał do nas w estetycznym opakowaniu. Całość znajduje się w bawełnianym woreczku, a w skład zestawu wchodzi pas na kręgosłup oraz pas lędźwiowy. Do zestawu załączona została instrukcja w j. polskim.

Nasze opinie

Po założeniu Kosmodisk na gołe ciało po krótkiej chwili poczułem mrowienie na kręgosłupie, po czym ciepło. Mimo, że osobiście nie mam problemów z kręgosłupem to muszę stwierdzić, że coś na pewno jest na rzeczy bo czuć jest wyraźne oddziaływanie na kręgosłup (wspomniane mrowienie i ciepło). Jako, że moja praca polega głównie na ślęczeniu przed monitorem komputera, to po 2 godzinach spędzonych z założonym Kosmodiskiem na plecach miałem zaczerwienienie wzdłuż kręgosłupa (to pewnie to wspomniane ciepło i to że się opierałem o oparcie fotela)

Warto zauważyć, że na polskim rynku istnieje mnóstwo podróbek. Po kontakcie z serwisem Allegro dowiedziałem się, że aukcje z podróbkami natychmiast są usuwane.

Oryginalny Kosmodisk kupisz tutaj

Kosmodisk - 59 zł
 • Jakość wykonania - 78%
  78%
 • Łatwość obsługi - 70%
  70%
 • Skuteczność - 90%
  90%
 • Wrażenia ogólne - 85%
  85%