Kosmodisk Classic opinie

Dziś do testów otrzymaliśmy znany wszystkim pas masujący kręgosłup Kosmodisk Classic. Od razu zaznaczymy, że testujemy produkt oryginalny dystrybuowany na stronie tutaj.

Kosmodisk przyjechał do nas w estetycznym opakowaniu. Całość znajduje się w bawełnianym woreczku, a w skład zestawu wchodzi pas na kręgosłup oraz pas lędźwiowy. Do zestawu załączona została instrukcja w j. polskim.

Nasze opinie

Po założeniu Kosmodisk na gołe ciało po krótkiej chwili poczułem mrowienie na kręgosłupie, po czym ciepło. Mimo, że osobiście nie mam problemów z kręgosłupem to muszę stwierdzić, że coś na pewno jest na rzeczy bo czuć jest wyraźne oddziaływanie na kręgosłup (wspomniane mrowienie i ciepło). Jako, że moja praca polega głównie na ślęczeniu przed monitorem komputera, to po 2 godzinach spędzonych z założonym Kosmodiskiem na plecach miałem zaczerwienienie wzdłuż kręgosłupa (to pewnie to wspomniane ciepło i to że się opierałem o oparcie fotela)

Warto zauważyć, że na polskim rynku istnieje mnóstwo podróbek. Po kontakcie z serwisem Allegro dowiedziałem się, że aukcje z podróbkami natychmiast są usuwane.

Oryginalny Kosmodisk kupisz tutaj

Kosmodisk

59 zł
8.1

Jakość wykonania

7.8/10

Łatwość obsługi

7.0/10

Skuteczność

9.0/10

Wrażenia ogólne

8.5/10

Zalety

  • Działa tuż po założeniu
  • Wyraźnie łagodzi napięcie mięśni wokół kręgosłupa
  • Regulowana długość - dopasowuje się do każdej postury

Wady

  • Dość wysoka cena
  • Duża ilość podróbek na rynku