Snake Complex

Snake Complex opinie

Snake Complex to krem przeciwzmarszczkowy, który opiera swoje działanie na Syn-Ake (trójpeptydzie obecnym w jadzie żmii „Tropidolaemus wagleri”), który skutecznie wygładza najbardziej widoczne zmarszczki. Wnika on głęboko w skórę wygładzając od wewnątrz nawet najgłębsze zmarszczki.
Jest superalternatywą dla zastrzyków z botoksu. Wyrównuje kolor skóry, zwiększa jędrność, doskonały do codziennego stosowania na całą twarz, szczególnie polecany do stosowania w okolicach ust i na czole w celu zmniejszenia objawów starzenia

Krem przewizmarszczkowy Snake Complex
Krem przeciwzmarszczkowy Snake Complex

 

10 komentarzy do “Snake Complex”

  1. wierzycie w to co pokazuja reklamy?! gratulacje, lepiej kupcie sobie porzadny zestaw witamin, bo brak witamin to szybsze starzenie. Otworzcie oczy, jad zmii, slina slimaka a efekt taki ze nijaki, dlaczego, bo to tylko reklama na zarabianie kasiorki

    Odpowiedz
  2. Są w internecie opinie. W większości negatywne.Starcza tylko na miesiąc, brzydko pachnie, większość osób nie widzi efektu wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia skóry.Ponoć pieniądze wyrzucone w błoto.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.