Materac Octaspring 6000

Materac Octaspring 6000

Do testów otrzymaliśmy nowość na polskim rynku materacy – materac Dormeo Octaspring 6000 oraz Dormeo Octaspring 8000. W tym teście skupimy się na wersji 6000.

Na początek może troszkę danych technicznych. Wersja 6000 posiada 324 strefy z umiejętnością dostosowywania się a jego całkowita wysokość to 20 cm. Ciekawą opcją jest 'dwustronność’ materaca, co pozwala na dostosowanie twardości do swoich potrzeb. Materace dwuosobowe, czyli o szerokości minimum 140 cm, podzielone są na dwie części, dzięki czemu każda ze śpiących na materacu osób ma swój 'osobny’ materac i może wybrać na której stronie chce spać: twardej czy miękkiej. Jednocześnie obydwie części materaca są ściśle ze sobą połączone dopasowaną powłoczką, co zapobiega ich rozsuwaniu się. Materiał wierzchni wykonany jest z wysokiej jakości poliestru i wiskozy.

http://youtu.be/rV6-rMwzzZg

Materac Dormeo Octaspring 6000
Materac Dormeo Octaspring 6000

Do testów otrzymaliśmy materace o wymiarach 160×200, czyli jedne z najpopularniejszych dwuosobowych wymiarów, używanych w polskich domach.Pierwsze wrażenie po położeniu się na materacu było „no dobrze fajnie, wygodnie ale wygodnie jest też na materacu za 1000 zł”, więc z problemem postanowił się 'przespać’ nasz tester wspólnie z małżonką.

Po przebudzeniu faktycznie wiemy na co wydaliśmy kilka tysięcy złotych. Znakomitą zaletą materaca Octaspring jest to, że nawet jak partner się wierci w nocy to druga osoba zupełnie tego nie odczuwa. Różna twardość sprężyn Octaspring wręcz idealnie dopasowuje się do ciała i mamy wrażenie że każdy punkt naszego ciała jest podpierany.

Materac Dormeo Octaspring 6000 dopasowanie do ciała
Materac Dormeo Octaspring 6000 dopasowanie do ciała

 • Dobry stosunek cena/jakość
 • Opracowany według najnowszej unikalnej technologii
 • Bardzo dobrze dopracowany system wentylacji
 • Gwarancja – 20 lat

 • Brak niestandardowych rozmiarów

Zobacz w sklepie

2 komentarze do “Materac Octaspring 6000”

 1. Materac powinien być dopasowany do naszych preferencji odnośnie poziomu twardości. Dormeo ma duży wybór jeżeli chodzi o akcesoria do sypialni. Można u nich kupić materace, kołdry, poduszki, ramy łóżek, dodatki do sypialni, itd. Fajny, nowoczesny design, wysoka jakość wykonania i do tego dokładają darmową dostawę. Dobra i pewna opcja do wyspania się i wstania z łóżka bez bólu pleców! 🙂

  Odpowiedz
 2. ja uważam, że te materace Dormeo z technologią Octaspring są megawygodne! Sam mam Air Select Plus, plecy już mnie nie bolą i lepiej śpię!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.