Szminka kameleon Funny Lips opinie

Ktoś mógłby zapytać:”Cóż magicznego może być w szmince?”. Wyobraźnia producentów kosmetyków przesunęła kolejną granicę i tak powstała szminka kameleon Funny Lips. Magiczne szminki Kameleon powstały dla kobiet, którym marzy się piękny wygląd ust. Pierwszym wrażeniem po otworzeniu pudełka ze szminkami jest delikatne zniesmaczenie i zażenowanie ich kolorem. No bo kto chciałby się malować żółtą szminką? Jednak ich barwa to tylko pozory, ponieważ każda z nich po nałożeniu na usta zmienia kolor na piękny róż w wybranym  odcieniu.

Szminka kameleon funny lips opinie

Szminki kemeleon Funny Lips Skineance zawierają w swoim składzie pigment i środek utrwalający. No ale co to znaczy? Ano to, że wystarczy tylko jedna aplikacja szminki na usta, by intensywny kolor utrzymywał się nawet do 12 godzin. Kolor szminki dopasowuje się do pH skóry, w ten sposób, że im bardziej nawilżona jest skóra, tym kolor jest intensywniejszy. Efekt ten dotyczy zarówno ust, jak i skóry na policzkach, bowiem Funny Lips można stosować z powodzeniem jako róż do policzków. Szminki kemeleon są wodoodporne, nie ścierają się ani nie rozmazują.

Dodatkowym atutem szminek Funny lips jest zawartość masła shea i ekstraktu z aloesu. Dzięki takiemu zestawowi pomadki nawilżają i odżywiają usta, tworząc ochronny film zabezpieczający przed utratą wilgoci. Są bardzo wytrzymałe i nie łamią się jak inne szminki. Wysuwany sztyft ułatwia nakładanie, a aksamitna tekstura zapewnia komfortowe użytkowanie dzięki cienkiej warstwie jaką zostawia na ustach. Szminki wyróżniają się większą gramaturą (4g) niż tradycyjne pomadki (3 – 3,5 g). Kosmetyki nie zawierają substancji szkodliwych, metali ciężkich, takich jak ołów, czy parabenów. W związku z tym należy je zużyć w ciągu 9 miesięcy od otwarcia.

W skład zestawu wchodzą 4 szminki.

Szminka Skieeance Funny Lips kameleon opinie

5 komentarzy do “Szminka kameleon Funny Lips opinie”

  1. Pytanie o nawilżenie. Mam suche i popękane usta, czy używając tych pomadek będę musiała jeszcze używać nawilżacza?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.