Patelnia podwójna DOUBLETTA+ Opinie

Patelnie to chyba jedne z częściej opisywanych produktów na naszej stronie. Testowaliśmy już niemal każdy rodzaj patelni, a dziś przyjrzymy się Doubletta+ czyli podwójnej patelni. Taka wersja to dość innowacyjne rozwiązanie ponieważ w jednym naczyniu można oprócz zwykłego smażenia, również piec, grillować i dusić na parze.

Podwójna patelnia Doubletta+ opinie

Doubletta z obu stron jest ceramiczna, więc do smażenia nie trzeba używać dużych ilości tłuszczu aby nic nie przywierało. Tak na prawdę wystarczy nasączyć wacik olejem i przesmarować patelnię. Doublettę można używać zarówno na kuchenkach tradycyjnych gazowych, jak i indukcyjnych.

Patelnia Doubletta+ wyposażona jest w silikonową uszczelkę, która oprócz tego, że nie pozwala zawartości patelni wydostać się na zewnątrz podczas przekręcania z jednej strony na drugą to jeszcze pozwala na gotowanie jak w szybkowarze, ale bez użycia tak dużego ciśnienia.  Wykorzystanie ciśnienia do gotowania pozwala na przygotowanie posiłków szybciej niż przy użyciu konwencjonalnych garnków i patelni. Nadmiarowe ciśnienie, jest wyrównywane przy pomocy trzech otworów, takie rozwiązanie pozwala bez problemu otworzyć patelnię podczas gotowania i dodać do potrawy przyprawy. W patelni Doubletta+ wykorzystano ergonomiczne uchwyty z magnetycznym zamknięciem. Takie rozwiązanie daje dodatkową pewność, że patelnia jest na pewno szczelna.

Podwójna patelnia Doubletta + w wyposażeniu standardowym posiada specjalną podstawkę, przy wykorzystaniu której można gotować na parze. Uniwersalny wkład do smażenia i pieczenia można wykorzystać do przygotowania wypieków lub pieczonych ziemniaczków. Do zestawu dołączono także szklaną pokrywkę z otworem parowym i wygodnym uchwytem, który jednocześnie może stać się podpórką. Oprócz tego do patelni dodano instrukcję wraz z przepisami na wiele pysznych dań.

Kupując podwójną patelnie Doubletta+, w paczce otrzymamy

patelnię o średnicy 26 cm, wysokość: 10,5 cm

patelnię o średnicy 26 cm, wysokość: 3,8 cm

wkład do smażenia i pieczenia

wkład do gotowania na parze

szklaną pokrywkę o średnicy 26 cm

instrukcję z przepisami

Moim zdaniem największą zaletą Doubletty jest to, że aby przewrócić zawartość na drugą stronę wystarczy przekręcić patelnię na drugą stronę.

 

8 komentarzy do “Patelnia podwójna DOUBLETTA+ Opinie”

 1. PATELNIA JEST ŚWIETNA , MAM JĄ JUŻ DAWNO ,KUPIŁAM JĄ W MANGO ALE PRZEPISY SĄ W JĘZYKACH OBCYCH.
  INTERWENIOWAŁAM GDYŻ JEST PRZEPIS PRZY SPRZEDAŻY ZAGRANICZNYCH TOWARÓW POWINIEN BYĆ PRZEPIS
  JAK UZYWAĆ I PRZEPISY NA POTRAWY Z TEJ PATELNI .
  NIESTETY POWIEDZIANO ŻE PRODUCENT NIE DAJE CZY COS W TYM STYLU. WIĘC PATRZĘ NA TĘ DOUBLETTĘ I WŁAŚCIWIE NIEJ KORZYSTAM Z NIEJ..

  MOŻE KTOŚ ZLITUJE SIĘ I PRZEŚLE PRZETŁUMACZONE PRZEPISY

  Odpowiedz
  • Wszystko zależy co i jak smażysz. Ja np. wrzucam piersi z kurczaka (wcześniej zamarynowane) na patelnię bez użycia tłuszczu. Mały ogień i piersi puszczają wodę, więc tłuszczu wcale nie potrzeba. Robiąc jajecznicę też można bez tłuszczu ale na małym ogniu, ale na małym ogniu to długo będziesz smażyć. Jest jeszcze inna opcja, którą czasem wykorzystuję. Mianowicie nasączam wacik kosmetyczny olejem i przecieram patelnię i na tym smażę. Najważniejsze, żeby nie dawać ognia na full

   Odpowiedz
  • Ja swoją myje w zmywarce, najwyzej kupie druga ale na razie nic sie nie dzieje .Tylko malo jest przepisów na jakies fajne dania z tej patelni

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.