Diamond Line Patelnia grillowa Pensofal Opinie

Mimo, że sezon grillowy w pełni, to na naszej szerokości geograficznej niestety szybko się on skończy. Wszystkim amatorom grillowania z pewnością spodoba się patelnia grillowa Diamond Line marki Pensofal to praktyczny i elegancki produkt wyróżniający się włoskim designem.

Naczynie pokryto opatentowaną, 9-warstwową powłoką wzmocnioną proszkiem diamentowym, która zwiększa odporność na zarysowania i ścieranie.Diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości nieprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi. To chyba wystarczające argumenty przemawiające za tym, że diamentowa powłoka jest znacznie trwalsza niż inne powłoki pokrywające naczynia kuchenne. Ponadto można smażyć i gotować na niej bez użycia tłuszczu, co gwarantuje nam mniej kaloryczne i zdrowsze posiłki, a miękki, antypoślizgowy uchwyt typu SOFT TOUCH zapewnia wygodne użytkowanie.Patelnia doskonale pasuje do zestawu do gotowania Diamond Line.

 

1 komentarz do “Diamond Line Patelnia grillowa Pensofal Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.