Zestaw do gotowania Russell Hobbs Opinie

Oprócz urządzeń do sprzątania, drugą kategorią jeśli chodzi o liczbę produktów w naszym serwisie są akcesoria do kuchni. Największą grupę stanowią garnki i patelnie. Dziś ocenicie państwo zestaw do gotowania Russell Hobs.

Russel Hobbs to lider na rynku brytyjskim z 65-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży małych artykułów gospodarstwa domowego. Elegancki zestaw do gotowania ze stylowej linii Colours + marki Russel Hobbs zachwyci niejednego miłośnika gotowania. Tutaj wysoka jakość idzie w parze z pięknym designem.Zestaw do gotowania składa się z 3 rondli z teflonową powłoką, która zapobiega przywieraniu jedzenia do powierzchni naczynia. Dzięki temu potrawa nie przypali się, a rondle będzie można z łatwością wyczyścić.

Rondle zostały również wypełnione na całej powierzchni aluminium. Do każdego z nich dołączono praktyczne pokrywki z hartowanego szkła z otworami odprowadzającymi parę. Antypoślizgowe, nienagrzewające się uchwyty sprawiają, że użytkowanie rondli jest całkowicie bezpieczne.

Naczynia mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Oprócz tego pięknie prezentują się w każdej kuchni, a czerwona metaliczna barwa dodaje im stylu.Dodatkowo do zestawu do gotowania dołączono 3 noże i 3 przybory kuchenne. Wysokiej jakości noże zostały wyposażone w ostrza ze stali nierdzewnej oraz antypoślizgowy, wygodny trzonek. Duży nóż może służyć nam do cięcia mięsa, sera lub szatkowania. Dwa mniejsze noże sprawdzą się podczas obierania lub krojenia warzyw i owoców. Przybory kuchenne obejmują łyżkę, łyżkę cedzakową oraz łopatkę. Nie zarysowują powierzchni i posiadają nienagrzewające się bakelitowe rączki.

W zestawie znajdują się:

  • 3 rondle + 3 pokrywki o średnicach 20 cm – 2,5 l,  18 cm – 1,9 l,  16 cm – 1,25 l
  • 3 noże o długości ostrza: 20 cm, 11 cm, 9 cm
  • 3 przybory kuchenne:łyżka, łyżka cedzakowa, łopatka

 

1 komentarz do “Zestaw do gotowania Russell Hobbs Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.