Vitarid-R Rowerek do treningu rąk i nóg Opinie

Jak dobrze liczę różnego rodzaju sprzętu tzw. fitness jest już kilkaset rodzajów. Dziś przyjrzymy się rowerkowi do treningu rąk i nóg Vitarid-R. Ten sprzęt wydaje się być stworzony dla ludzi, którym nie po drodze na siłownię, a mimo wszystko chcieli by poprawić swoją sylwetkę.

Rowerek zapewnia trening o niskim obciążeniu, który można wykonywać przez dłuższy czas i nie musisz przy tym rezygnować ze swoich ulubionych czynności. Podczas ćwiczeń możesz jednocześnie oglądać telewizję, siedzieć przy komputerze lub czytać książki.Rowerek do treningu rąk i nóg Vitarid-R spala kalorie, wysmukla sylwetkę, poprawia krążenie i korzystnie wpływa na stawy. A oprócz tego przyspiesza metabolizm i dodaje energii!

To urządzenie dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania, które chcą trochę popracować nad formą i dobrze się czuć we własnym ciele. Taka forma treningu pomoże również zapobiec problemom z poruszaniem w podeszłym wieku.Możliwość regulacji oporu oraz stopnia nachylenia Vitarid-R sprawia, że łatwo dopasujesz ćwiczenia do swoich potrzeb. Ponadto możesz ćwiczyć równocześnie nogi i ręce lub same nogi. Specjalne rolki znajdujące się na pedałach masują i pobudzają krążenie w stopach. Produkt jest lekki i kompaktowy, a więc jego przenoszenie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

W zestawie:

  • rowerek z rolkami do masażu stóp
  • komputer treningowy, który mierzy ilość spalonych kalorii i przejechany dystans i czas treningu – gratis!

Tego typu sprzęt jest idealny dla osób podczas rehabilitacji kończyn zarówno dolnych, jak i górnych.

2 komentarze do “Vitarid-R Rowerek do treningu rąk i nóg Opinie”

  1. Badziewie. Zapraszam do 22 wojskowego szpitala uzdrowiskowo rehabilitacyjnego w Ciechocinku i zobaczcie na własne oczy sprzęt do ćwiczeń rąk i nóg z siedziskiem. Tego urządzenia nikt nie ma w ofercie, a szkoda. Naprawdę jest rewelacyjny. Na niego stało się w kolejce nawet godzinę, aby móc poćwiczyć 15 minut ☺

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.