Mop z wyciskaną gąbką Aqua Laser Opinie

Na naszym rynku mamy pewnie z dziesiątki rodzajów mopów. Jedne lepsze, jedne gorsze, ale pewne jest to, że jeszcze nikt nie wymyślił mopa, który by robotę w 100% zrobił za nas. Na to nam przyjdzie jeszcze poczekać.  Tymczasem możemy kupić mop z wyciskaną gąbką Aqua Laser. Według dystrybutora to sposób na prostsze i wygodniejsze sprzątanie niż przy pomocy tradycyjnego mopa. Aqua Laser jest 8 cm szerszy i aż 3 razy bardziej chłonny niż inne mopy, a praktyczna gąbka wchłonie 10 razy więcej niż sama waży.

Pamiętaj, aby po wyjęciu z kartonu, włożyć mopa do wody na kilka minut i wycisnąć jej nadmiar.

Teraz gąbka jest miękka i gotowa do użycia. Superchłonna gąbka skutecznie zbiera sierść i włosy, nie rozmazując ich po podłodze, tylko zgarniając w jednym miejscu. Podwójny, bezwysiłkowy system wyżymania pozwala na oczyszczenie mopa bez użycia rąk i gwarantuje zawsze czystą gąbkę. Dzieje się tak, ponieważ gąbka wchłania do swojego wnętrza tylko wodę, pozostawiając warstwę brudu na zewnątrz.

Mop z wyciskaną gąbką Aqua Laser jest prosty w użyciu i doskonale sprawdza się w nagłych wypadkach, kiedy musimy szybko posprzątać błoto, sierść, a nawet zbite szkło z rozlanym płynem. Gąbka doskonale wchłonie płyn, a szkło można łatwo przesunąć mopem prosto do szufelki. Aby użytkowanie mopa było jeszcze prostsze, to zestawu dołączono wiadro w unikalnym kształcie. Całość nie zajmuje wiele miejsca i zmieści się w każdym kącie lub szafie.Teleskopowy trzonek ułatwia dopasowanie kija do wzrostu użytkownika i dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Znajdujący się na jego końcu otwór ułatwia przechowywanie mopa.

W zestawie otrzymujesz:

  • mop teleskopowy
  • regulowany trzonek o długości 120 cm
  • gąbka z PVA o szerokości 38 cm
  • wiadro o pojemności 9 l

 

2 komentarze do “Mop z wyciskaną gąbką Aqua Laser Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.