Odkurzacz ręczny 2 w 1 KALORIK Opinie

Do tej pory wydawało mi się, że rynek odkurzaczy jest już nasycony. Nic bardziej mylnego. Co roku trafiają na nasz rynek nowe, lepsze modele, których zadaniem jest jeszcze bardziej ułatwić nam sprzątanie. A jak twierdzi producent z odkurzaczem 2 w 1 Kalorik codzienne sprzątanie stanie się dużo prostsze. Duża moc ssąca w połączeniu z niewielkimi rozmiarami urządzenia zapewniają efektywną pomoc w porządkach.

Odkurzacz Kalorik 2w1 jest niewiele większy niż tradycyjna miotła. Poręczny i zwrotny, będzie wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Jest też bardzo lekki – waży tylko 2 kg, czyli 3 razy mniej niż tradycyjne odkurzacze. W razie potrzeby w kilka chwil zamienisz go w wygodny odkurzacz ręczny – doskonały do czyszczenia tapicerki czy wnętrza samochodu. Długi kabel zasilający pozwoli ci łatwo dotrzeć we wszystkie zakamarki.

Doskonale sprawdzi się przy usuwaniu zanieczyszczeń z podłóg gładkich: paneli, kafli i wykładzin PCV. 3 końcówki do wyboru (szczelinowa, podłogowa i turboszczotka) pozwolą ci łatwo usunąć nawet drobne zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz jest bezworkowy – koniec z wymienianiem nieporęcznych worków, brud zbiera się w specjalnym pojemniku, który wystarczy opróżnić, aby odkurzacz znów był gotowy do pracy. Ponadto odkurzacz jest wyposażony w filtr HEPA, będzie dobrym wyborem dla alergików i rodzin z małymi dziećmi. Dokładnie zbierze i zatrzyma drobnoustroje, pyłki, grzyby, a nawet roztocza. Po skończonej pracy filtr możesz łatwo oczyścić, np. za pomocą starej szczoteczki do zębów. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że będzie praktycznym towarzyszem codziennych porządków – zajmie niewiele przestrzeni, z łatwością schowasz je w szafie.

Odkurzacz 2 w 1 Kalorik to:

  • odkurzacz pionowy i ręczny w jednym
  • duża moc ssąca
  • technologia cyklonowa
  • bardzo lekki (tylko 2 kg)
  • długi kabel zasilający
  • bezworkowy filtr HEPA
  • pojemnik na brud: 1500 ml
  • moc: 800 W
  • zajmuje mało miejsca

 

1 komentarz do “Odkurzacz ręczny 2 w 1 KALORIK Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.