Mieli rację moi rodzice mówiąc, że rośnie nam społeczeństwo kalekie. Zwolnienia z WF i całodzienne przesiadywanie przed komputerem to prosta droga do wyrobienia w sobie „koślawych” nawyków. Mnie kiedyś wsadzano kij od szczotki między łokcie i tak wymuszano prawidłową postawę. Dziś jest łatwiej, dziś jest kamizelka korygująca postawę Active Posture.

Dystrybutor tak pisze o tej kamizelce:

Spędzasz wiele godzin na stojąco, długo siedzisz przy komputerze lub dźwigasz ciężkie przedmioty? Kamizelka korygująca postawę to doskonałe rozwiązanie dla Twojego kręgosłupa. Kamizelka pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała. To naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się bólu lędźwi, pleców i szyi. Zaprojektowana przy użyciu nowoczesnych technologii jest w stanie skorygować postawę, ustawiając w jednej linii kręgi i cały kręgosłup, sprowadzając skrzywienia do minimum. Dzięki niej wyprostujesz się, Twoje oponki będą mniej widoczne i zyskasz na wzroście.

Kamizelka Active Posture łagodzi codzienne dolegliwości, takie jak napięcie mięśni, chroniczne bóle, skurcze, kręcz karku i skurcze szyi. Produkt poprawia krążenie krwi, zmniejsza ucisk na żołądek, skoliozę, rwę kulszową i lumbago.Kamizelka jest wygodna i niewidoczna pod ubraniem, dzięki czemu można nosić ją codziennie. Produkt został wykonany z przewiewnych materiałów, posiada uniwersalny rozmiar i jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kamizelka jest bardzo ergonomiczna, a jej konstrukcję oparto na magnetoterapii. Obejmuje 12 magnesów położonych w strategicznych dla organizmu miejscach, które poprawiają przepływ krwi. Maksymalna szerokość w pasie: do 95 cm

 

Oryginalną Active Posture kupisz tutaj

Active Posture Kamizelka korygująca postawę - 69 zł
 • Jakość wykonania - 80%
  80%
 • Użyteczność - 90%
  90%
 • Możliwość korygowani apostawy - 85%
  85%
 • Cena - 80%
  80%
 • Wrażenia ogólne - 85%
  85%