Zestaw do sprzątania Beldray Opinie

Mimo, że czas wiosennych porządków już minął (spokojnie, spokojnie za rok na wiosnę znów będzie) to dobry zestaw do sprzątania przyda się przez cały rok. Zestaw do sprzątania Beldray to 7 praktycznych przyborów, które pomogą posprzątać cały dom.

Prawidłowe porządki powinniśmy zacząć od górnych półek, do których ciężko dotrzeć zwykłą ściereczką lub odkurzaczem. Tu z pomocą przychodzi nam miotełka do kurzu z ruchomą główką, którą możemy wyprofilować według własnych potrzeb oraz teleskopowym trzonkiem, który dopasujemy do naszego wzrostu. Dzięki temu z łatwością posprzątamy każdy zakamarek, np. na szafie lub futrynie drzwi. Długie włosie dobrze przyciąga i zatrzymuje kurz – nie potrzebujemy do czyszczenia żadnych środków myjących.

Szczotka posiada dwie powierzchnie – wąską i szeroką, aby jeszcze lepiej dopasować ją do sprzątanej powierzchni. Delikatne włosie nie porysuje sprzątanych mebli czy ekranu telewizora. Miotełka jest łatwa w czyszczeniu. Ściągalną nakładkę można wytrzepać lub wyprać w pralce w temperaturze 40°C. Do zestawu do sprzątania Beldray dołączono również myjkę z mikrofibry i ściągaczkę, które poradzą sobie ze smugami na lustrze. Wystarczy tylko spryskać lustro środkiem do czyszczenia, a następnie umyć je przy pomocy myjki i zetrzeć resztki detergentu ściągaczką. A wszystko to bez smug i zarysowań. Myjka jest przeznaczona do okien, luster, kafli i innych gładkich powierzchni. Po skończonej pracy można odczepić nakładkę z mikrofibry i wyprać. Jeżeli nasze okna lub lustra znajdują się za wysoko lub posiadamy okna dachowe, do myjki można doczepić trzonek teleskopowy i wygodnie umyć najwyższe partie okien.Po umytych oknach, lustrach i meblach czeka na nas jeszcze podłoga. Tutaj możemy zastosować mop i wkład z mikrofibry o długim i gęstym włosiu oraz dużej chłonności. Mop doskonale zbiera brud, nie rozmazując go i dociera nawet do głębszych fug. Obraca się o 360°. Można używać go na sucho lub mokro – dobrze wchłania wodę.

W zestawie:

  • miotełka do kurzu
  • nakładka z mikrofibry
  • ściągaczka
  • myjka z mikrofibry
  • mop
  • wkład do mopa
  • lekki teleskopowy trzonek

 

1 komentarz do “Zestaw do sprzątania Beldray Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.