Mimo, że czas wiosennych porządków już minął (spokojnie, spokojnie za rok na wiosnę znów będzie) to dobry zestaw do sprzątania przyda się przez cały rok. Zestaw do sprzątania Beldray to 7 praktycznych przyborów, które pomogą posprzątać cały dom.

Prawidłowe porządki powinniśmy zacząć od górnych półek, do których ciężko dotrzeć zwykłą ściereczką lub odkurzaczem. Tu z pomocą przychodzi nam miotełka do kurzu z ruchomą główką, którą możemy wyprofilować według własnych potrzeb oraz teleskopowym trzonkiem, który dopasujemy do naszego wzrostu. Dzięki temu z łatwością posprzątamy każdy zakamarek, np. na szafie lub futrynie drzwi. Długie włosie dobrze przyciąga i zatrzymuje kurz – nie potrzebujemy do czyszczenia żadnych środków myjących.

Szczotka posiada dwie powierzchnie – wąską i szeroką, aby jeszcze lepiej dopasować ją do sprzątanej powierzchni. Delikatne włosie nie porysuje sprzątanych mebli czy ekranu telewizora. Miotełka jest łatwa w czyszczeniu. Ściągalną nakładkę można wytrzepać lub wyprać w pralce w temperaturze 40°C. Do zestawu do sprzątania Beldray dołączono również myjkę z mikrofibry i ściągaczkę, które poradzą sobie ze smugami na lustrze. Wystarczy tylko spryskać lustro środkiem do czyszczenia, a następnie umyć je przy pomocy myjki i zetrzeć resztki detergentu ściągaczką. A wszystko to bez smug i zarysowań. Myjka jest przeznaczona do okien, luster, kafli i innych gładkich powierzchni. Po skończonej pracy można odczepić nakładkę z mikrofibry i wyprać. Jeżeli nasze okna lub lustra znajdują się za wysoko lub posiadamy okna dachowe, do myjki można doczepić trzonek teleskopowy i wygodnie umyć najwyższe partie okien.Po umytych oknach, lustrach i meblach czeka na nas jeszcze podłoga. Tutaj możemy zastosować mop i wkład z mikrofibry o długim i gęstym włosiu oraz dużej chłonności. Mop doskonale zbiera brud, nie rozmazując go i dociera nawet do głębszych fug. Obraca się o 360°. Można używać go na sucho lub mokro – dobrze wchłania wodę.

W zestawie:

  • miotełka do kurzu
  • nakładka z mikrofibry
  • ściągaczka
  • myjka z mikrofibry
  • mop
  • wkład do mopa
  • lekki teleskopowy trzonek

 

Sprawdź aktualn promocję na zestaw Beldray

Zestaw do sprzątania Beldray - 49.99 zł