Seren Toaster Multitoster Opinie

Pierwowzór tostera powstał pod koniec XIX wieku, ale pierwsze modele grzały tylko z jednej strony, więc trzeba było pilnować, żeby w odpowiednim momencie obrócić grzankę. Dopiero w 1919 roku Charles Strite, mając dosyć przypalonych grzanek, zbudował urządzenie ze sprężynką oraz czasomierzem. W 1926 roku pojawił się pierwszy domowy opiekacz automatyczny – Toastmaster.

W takiej postaci tostery przetrwały do XXI wieku. Jeżeli takie rozwiązanie CI już nie wystarczy to wypróbuj nowoczesny multitoster Seren. Ma moc 850 W i zaskoczy Cię swoją konstrukcją. Urządzenie posiada boczne wejście z wysuwanym podajnikiem, dzięki któremu można opiekać wszystkie rodzaje i kształty pieczywa (także bułki). Dzięki wykorzystaniu technologii światła, zamiast tradycyjnego elementu grzejnego, za każdym razem pieczywo będzie równomiernie przyrumienione.

Klasyczny toster opieka sam chleb, natomiast multitoster Seren działa podobnie jak opiekacz do kanapek. Idealnie nadaje się do opiekania bagietek, ciabatty, panini, pity i kanapek z farszem. Oprócz pieczywa możesz podgrzać w nim także ciasteczka, kanapki, gofry, rogaliki i inne przekąski. Multitoster jest bardzo prosty i wygodny w użyciu. Pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który przeznaczyłbyś na tradycyjne podgrzewanie lub opiekanie w piekarniku. Automatyczny czas opiekania i dźwięk informujący o końcu zapiekania sprawi, że z pewnością nie zapomnisz o wyjęciu swoich tostów w odpowiednim momencie. Seren posiada także 6-stopniową regulację temperatury i praktyczną funkcję rozmrażania, a więc możesz przygotować w nim nawet paluszki rybne!

Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu – wystarczy tylko wysunąć boczną tackę, wysypać z niej okruchy i przetrzeć lub opłukać pod bieżącą wodą.Jeśli chciałbyś dopasować swój toster do wystroju całej kuchni, możesz dokupić do niego wymienne magnetyczne obudowy w czterech kolorach: czarny mat, czerwień, metaliczne srebro i krem. Obudowy można wykorzystać również jako tacki do serwowania jedzenia.

 

1 komentarz do “Seren Toaster Multitoster Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.