Zakochana, czy materialistka?

Każdy mężczyzna zgodzi się ze stwierdzeniem, że kobieta to wydatek. Prezenty, kwiaty, kolacje, masaże, rozrywki, podróże, zakupy – ta lista nigdy się nie kończy. Oczywiście każda normalna kobieta lubi dostawać to wszystko, ale jest różnica między tymi, które okazują wzajemność, a tymi, które tylko biorą.

Zakochana czy materialistka?

Każdy mężczyzna zgodzi się ze stwierdzeniem, że kobieta to wydatek. Prezenty, kwiaty, kolacje, masaże, rozrywki, podróże, zakupy – ta lista nigdy się nie kończy. Oczywiście każda normalna kobieta lubi dostawać to wszystko, ale jest różnica między tymi, które okazują wzajemność, a tymi, które tylko biorą.

Uważaj, abyś nie oddał swojego serca i portfela oszustce matrymonialnej, której zależy jedynie na Twoich pieniądzach. Po czym rozpoznasz, że jest naciągaczką?

Sygnał #1: Interesują ją jedynie drogie prezenty

Czy słyszałeś kiedyś, że w prezentach najważniejsza jest pamięć o obdarowywanym? Jej to nie przekonuje, bo interesuje ją jedynie cena prezentu.

Jeśli podarujesz jej coś sentymentalnego o niskiej wartości materialnej, będzie wyraźnie niezadowolona. Wolałaby diamentowe kolczyki lub te piękne buty, które poprzedniego dnia widzieliście na wystawie sklepowej. Prezent jest prezentem jedynie wtedy, gdy jest drogi.

Sygnał #2: Chce znać Twoją sytuację finansową

Czy od pierwszego dnia przejawiała zainteresowanie Twoją sytuacją zawodową i finansową? Być może to szczera troska o Twoją przyszłość, ale uważaj, kiedy jej ciekawość przekroczy granice dobrego gustu. Może sprawdzać, czy Twoje dochody zapewnią jej luksusowe życie!

Sygnał #3: Za nic nie płaci

Kiedy kelner przynosi rachunek, zachowuje się tak, jakby nawet go nie widziała – płacenie to zawsze Twoje zadanie.

Na żadnej z randek, na których byliście do tej pory, nie zaoferowała, że zapłaci albo przynajmniej dołoży się do rachunku. Uznała, że za każdym razem będziesz płacić – w końcu jesteś dżentelmenem!

Sygnał #4: Nienawidzi innych kobiet

Zawsze nosi najmodniejsze ubrania, jest perfekcyjna od stóp do głów, wygląda jak bogini i wystarczy na nią spojrzeć, aby stwierdzić, że lubi dbać o siebie – oczywiście kosztem dużych pieniędzy. Ponieważ tak wiele czasu i energii poświęca na inwestowanie w siebie, musi mieć oko na konkurencję.

Kiedy jest w towarzystwie innych kobiet, równie seksownych i czarujących, staje się bardzo rywalizująca.

Sygnał #5: Używa wyglądu, aby zdobyć to, czego chce

Przed wejściem do klubu ustawiła się długa kolejka? Nie ma problemu – wystarczy, że rozepnie jeden guzik i pokaże swój dekolt bramkarzowi. Ma problemy z samochodem i randkę za pół godziny? Wskakuje w obcisłą, krótką sukienkę i idzie do sąsiada po pomoc.

Wygląd pomaga jej w osiąganiu celu – tak najprawdopodobniej usidliła Ciebie.

Sygnał #6: Jej standard życia jest bardzo wysoki

Zawsze chciała żyć na wysokim poziomie i wydaje jej się, że osiągnie to nosząc designerskie ubrania i wyglądając zabójczo. Lekceważy ludzi, którzy mają niższy status społeczny, na przykład uwłacza bezdomnym i osobom pracującym fizycznie.

Będzie pod o wiele większym wrażeniem, jeśli powiesz jej, że kupiłeś nowe BMW, niż że pomagałeś jako wolontariusz w stołówce dla bezdomnych.

Sygnał #7: Nie gra w tej samej lidze, co Ty

Pewnie znacząco podbudowałeś sobie ego, spotykając się z kobietą, która jest o wiele atrakcyjniejsza od Ciebie. Ale uważaj.

Bądź ze sobą szczery – jeśli jest o wiele atrakcyjniejsza, bardziej przebojowa i sexy niż Ty, musisz zadać sobie pytanie, co daje jej związek z Tobą. Może dostęp do grubego portfela?

 

1 komentarz do “Zakochana, czy materialistka?”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.