Jak dobrze wychodzić na zdjęciach

Ile razy byłaś niezadowolona ze swojego wyglądu na zdjęciach? Dla wszystkich z Was, które jeszcze nie byłyście na wakacjach, ale planujecie wkrótce wyjechać (i będziecie pozować do zdjęć), przygotowaliśmy kilka wskazówek. Dzięki trikom stosowanym przez modelki pomożemy Wam wyglądać świetnie na zdjęciach.

1. Twój wygląd

Pomyśl, co chcesz na siebie założyć

Upewnij się, że masz na sobie coś, co pasuje do Twojej sylwetki i uwydatnia to, co trzeba. Kolory nie są ważne, ale krój tak. Nie chcesz chyba być sfotografowana w za ciasnych spodniach i koszulce podkreślającej nadmierne kilogramy?
Odpowiedni makijaż też jest ważny
Makijażem nadasz twarzy świeży wygląd; jasne i naturalne kolory na oczach powiększą je, a na ustach przyda się malinowy kolor. Dodając im odrobinę blasku, przykryjesz ich naturalną barwę. Aby Twoja skóra nie świeciła się, zastosuj puder prasowany, który ją zmatowi.
Szybki sposób na nadanie objętości włosom
Pochyl głowę i wstrząśnij włosami zanim zaczniesz pozować do zdjęcia, żeby dodać swoim włosom naturalnej objętości.

2. Pozowanie

Przekręć ciało

Od supermodelek możemy nauczyć się trzech trików, które sprawią, że zawsze będziesz wyglądać świetnie na zdjęciach. Pewnie do większości zdjęć ustawiasz się przodem, patrząc prosto w obiektyw – to błąd! Zamiast tego spróbuj lekko przekręcić ciało – dzięki temu będziesz wyglądać szczupło i łatwiej będzie ci ukryć pewne części ciała.
Twarz należy skierować do aparatu
Spróbuj lekko unieść głowę, ale nie wypychaj podbródka do przodu za bardzo. Cała Twoja twarz powinna być widoczna. W ten sposób ukryjesz podwójną brodę.
Postaraj się nie mieć smutnej ani złej twarzy na zdjęciu
Przypomnij sobie radę, jaką dawano Ci w dzieciństwie. Pomyśl o czymś zabawnym. Możesz nawet powiedzieć „seeeeer”, jeśli chcesz. Sprawi to, że będziesz mieć na twarzy naturalny uśmiech i iskierki w oczach.

3. Miejsce

To, gdzie pozujesz do zdjęcia, też jest istotne.

Zachody słońca wprowadzają romantyczną atmosferę, ale upewnij się, że słońce nie znajduje się bezpośrednio za Tobą, bo ty będziesz na zdjęciu ciemna, a tło bardzo jasne.
Sprawdź też, czy nie ma za Tobą żadnego słupka, bo na zdjęciu będzie to wyglądać, jakby wychodził wprost z Twojej głowy.
Ostatnia rada na iskierki w oczach
Jeśli pozujesz do zdjęcia w południe, gdy słońce jest najwyżej, znajdź zacienione miejsce, do którego docierają lekkie promienie słońca i padają wprost na Twoją twarz. Dzięki temu Twoje rysy będą bardziej miękkie, a drobne zmarszczki znikną.
Kieruj się naszymi trzema wskazówkami, jeśli chcesz mieć takie zdjęcia wakacyjne, którymi będziesz mogła się pochwalić. Być może usłyszysz nawet kilka komplementów dotyczących Twojego wyglądu. Pozowanie do zdjęć wcale nie musi być trudne, jeśli znasz takie sztuczki.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.