Trampki Walkmaxx Ombre to nowość z linii Walkmaxx Trend. Niestety w chwili pisania tego artykułu panuje pandemia koronawirusa, co utrudni nam test (Panie Policjancie ja tu idę bo jestem w pracy testując nowe trampki), ale nie uniemożliwi bo jak mówi mój mąż – nie takie rzeczy żeśmy ze szwagrem przeżyli.

Postanowiłam zamienić swoje buty sportowe na trampki Ombre podczas chodzenia na bieżni.

Walkmaxx ombre opinie

Trampki Walkmaxx Ombre dla kobiet?

Być może niektórym panom również by się spodobały, ale producent w tej wersji największy rozmiar oznaczył jako 42, więc panowie z większą stopą powinni się raczej rozejrzeć za wersją Origin.

Trampki występują w trzech żywych kolorach: żółtym, różowym i niebieskim. Akurat mnie spodobała się wersja niebieska.

Jakość wykonania

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. Brak jest wystającego kleju przy podeszwach jak ma to miejsce w innych trampkach. Wszystko jest ładnie spasowane. Materiał, z którego są wykonane buty jest dość gruby i sztywny ale na tyle giętki, że nie przeszkadza w chodzeniu. No cóż mogę więcej powiedzieć na ten moment. Zobaczymy jak będzie po intensywnym użytkowaniu na bieżni.

Walkmaxx Ombre opinie

Walkmaxx Ombre opinie

Dodatkową zaletą Walkmaxx Ombre jest wkładka z pianki z pamięcią kształtu – Eva. Kto miał starą wersję Walkmaxxów ten na pewno odczuje różnicę.

Chodzenie w Walkmaxx Ombre

Dla Walkmaxxowiczów nic nowego. Dla osób, które nigdy nie miały obuwia z zaokrągloną podeszwą, będzie to delikatny szok. Pierwsze wrażenie może być dość negatywne bo uczucie jest delikatnie mówiąc dziwne. Po prostu do tego typu rozwiązania trzeba się przyzwyczaić. A gdy już to zrobimy będzie tylko lepiej. Chodzenie w butach Walkmaxx angażuje bowiem inne partie mięśniowe, które do tej pory pracowały podczas chodzenia i biegania. Po kilkunastominutowym spacerze będziesz czuła o czym piszę. Przede wszystkim różnicę odczujesz to na mięśniach dwugłowych ud i pośladkach. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię na temat butów Walkmaxx Ombre, napisz proszę komentarz.

Mnie akurat bardzo spodobał się kolor niebieski, ale jeśli wolisz inne wzory to aktualnie dostępne są

Walkmaxx Ombre

99.00 zł
8.8

Jakość wykonania

8.5/10

Kolory

9.0/10

Stosunek cena/jakość

9.0/10

Zalety

  • Dobra jakość wykonania
  • Nasycone kolory
  • Angażują dodatkowe grupy mięśniowe

Wady

  • Rozmiarówka do 42