Trampki Walkmaxx Ombre opinie

Trampki Walkmaxx Ombre to nowość z linii Walkmaxx Trend. Niestety w chwili pisania tego artykułu panuje pandemia koronawirusa, co utrudni nam test (Panie Policjancie ja tu idę bo jestem w pracy testując nowe trampki), ale nie uniemożliwi bo jak mówi mój mąż – nie takie rzeczy żeśmy ze szwagrem przeżyli.

Postanowiłam zamienić swoje buty sportowe na trampki Ombre podczas chodzenia na bieżni.

Walkmaxx ombre opinie

Trampki Walkmaxx Ombre dla kobiet?

Być może niektórym panom również by się spodobały, ale producent w tej wersji największy rozmiar oznaczył jako 42, dlatego panowie z większą stopą powinni się raczej rozejrzeć za wersją Origin.

Trampki występują w trzech żywych kolorach: żółtym, różowym i niebieskim. Na przykład mnie spodobała się wersja niebieska.

Jakość wykonania

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. Brak jest wystającego kleju przy podeszwach jak ma to miejsce w innych trampkach, dlatego wszystko jest ładnie spasowane. Materiał, z którego są wykonane buty jest dość gruby i sztywny, ale na tyle giętki, że nie przeszkadza w chodzeniu. No cóż mogę więcej powiedzieć na ten moment? Potem zobaczymy jak będzie po intensywnym użytkowaniu na bieżni.

Walkmaxx Ombre opinie

Walkmaxx Ombre opinie

Dodatkową zaletą Walkmaxx Ombre jest wkładka z pianki z pamięcią kształtu – Eva. Kto miał starą wersję Walkmaxxów ten na pewno odczuje różnicę.

Chodzenie w Walkmaxx Ombre

Dla Walkmaxxowiczów nic nowego, ale na przykład dla osób, które nigdy nie miały obuwia z zaokrągloną podeszwą, będzie to delikatny szok. Pierwsze wrażenie może być dość negatywne bo uczucie jest delikatnie mówiąc dziwne. Inaczej mówiąc, do tego typu rozwiązania trzeba się przyzwyczaić. A gdy już to zrobimy będzie tylko lepiej. Chodzenie w butach Walkmaxx angażuje bowiem inne partie mięśniowe, które do tej pory pracowały podczas chodzenia i biegania. Po kilkunastominutowym spacerze będziesz czuła o czym piszę. Przede wszystkim różnicę odczujesz to na mięśniach dwugłowych ud i pośladkach. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię na temat butów Walkmaxx Ombre, napisz proszę komentarz.

Mnie akurat bardzo spodobał się kolor niebieski, ale jeśli wolisz inne wzory to aktualnie dostępne są

4 komentarze do “Trampki Walkmaxx Ombre opinie”

  1. znam te buty, polecam na nordic walking po lesie idealne, polecam ciemniejsze kolory i we wzory, dłużej służą, nie widać brudu 🙂

    Odpowiedz
  2. Czy ta podeszwa nie jest niewygodna? Próbuje sobie jakoc wyobrazic to chodzenie w takich butach ale nie bardzo umiem.Jakie to wrazenie jest jakbys moga jakos bogaciej opisac

    Odpowiedz
  3. Mam Walkmaxx zimówki i faktycznie jak ktoś nigdy nie chodził w walkmaxach to na początku się trochę zdziwi ale idzie się przyzwyczaic

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.