Mango wysyła paczki #zostanwdomu od Kaufland

Dziś postanowiłem napisać coś pozytywnego. Koronawirus budzi w przedsiębiorcach chęć pomocy i oto jak potentaci w swoich dziedzinach łączą siły, aby pomóc ludziom w dobie kryzysu.

Paczka Zostań w Domu Kaufland

Telezakupy Mango oraz sieć sklepów Kaufland przygotowały specjalna paczkę żywnościową #zostanwdomu. W jej skład wchodzą wyselekcjonowane przez Kaufland na podstawie preferencji klientów produkty. Paczka składa się z 31 produktów żywnościowych oraz jednego higienicznego w postaci 8-paka papieru toaletowego.

Paczka #zostanwdomu, bo tak nazywa się ten produkt kosztuje dokładnie tyle, ile zapłacilibyśmy przy kasie w sklepie Kaufland czyli 115,98 zł. Doliczyć trzeba oczywiście koszt wysyłki 19,99 zł.  Ten jest identyczny dla paczki wysłanej przez Pocztę Polską, jak i kuriera DHL. Paczkę #zostanwdomu można odebrać również w punktach odbioru DHL Parcelshop.

Dla kogo jest przeznaczona paczka #zostanwdomu?

Dla mnie i dla Ciebie:) A tak na poważnie to w tej chwili chyba dla większości z nas. Kiedy piszę ten tekst, a jest 03.04.2020 wydaje się, że jesteśmy w szczycie zachorowań (choć Minister Zdrowia twierdzi, że najgorsze przed nami)) i powiem szczerze nie za bardzo mi się uśmiecha wychodzenie do sklepu. Mimo, że nie jestem w grupie ryzyka bo zdrowy ze mnie 40 -latek to jakoś bardziej przemawia za mną zakup online i dostawą pod drzwi.

Szczególnie ten rodzaj paczki rekomenduję seniorom, bowiem oni są najbardziej narażeni na skutki zarażenia covid-19.

Co znajduje się w paczce od Mango i Kaufland?

Jak już wspomniałem na wstępie są to najchętniej kupowane produkty żywnościowe w sieci Kaufland.  Być może niektórym nie spodoba się brak alkoholu w paczce, ale uznajmy że nie jest to artykuł pierwszej potrzeby. A szczegółowo wygląda to tak jak poniżej:

Jak kupić paczkę #zostanwdomu?

Najszybciej i najprościej zrobić to online w sklepie mango – tutaj

Po wypełnieniu adresu dostawy i wybraniu kuriera, paczka od razu idzie do działu realizacji. Dużym plusem jest to, że paczki są już spakowane i wystarczy na nie nakleić etykietę adresową. To znacznie przyspiesza wysyłkę.

Produkty Kaufland paczka Mango #zostanwdomu

3 komentarze do “Mango wysyła paczki #zostanwdomu od Kaufland”

Możliwość komentowania została wyłączona.