Szczoteczka soniczna do twarzy to nic innego jak silikonowa szczoteczka, która do czyszczenia wykorzystuje ultradźwięki (wysokiej częstotliwości drgania). Technologia soniczna wykorzystywana jest w wielu aspektach naszego życia. Na łamach naszego serwisu mieliśmy już okazję testować soniczną szczoteczkę do zębów. Technologia soniczna stosowana jest również w gabinetach stomatologicznych do usuwania kamienia nazębnego. Nic więc dziwnego, że producenci w tym np. Philips, sięgnęli po tę innowacyjną technologię, wymyślając soniczną szczoteczkę do twarzy.

Szczoteczka soniczna do mycia twarzy opinie

Szczoteczka soniczna do mycia twarzy opinie

Myjka soniczna do twarzy Sonic wykorzystuje wysokie częstotliwości drgań (ok. 3 tyś na minutę) co skutecznie usuwa martwe komórki skóry, złuszcza ją oraz skutecznie usuwa brud. Zauważono również, że po zastosowaniu myjki sonicznej do twarzy, dużo lepiej wchłaniają się kremy i zdecydowanie łatwiej je się aplikuje.

Dobrej jakości myjka soniczna do twarzy, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry, dlatego trzeba wybierać te, które mają silicon z atestem np. tutaj

myjka soniczna do mycia twarzy

Myjka soniczna do mycia twarzy

Prezentowana myjka posiada 2 końcówki. Pierwsza oczyszczająca z 700 włoskami oraz masująca. Zaprogramowano w niej również 3 programy tematyczne: głębokie oczyszczanie, masowanie oraz codzienne oczyszczanie. Jeśli chodzi o użycie szczoteczek sonicznych to nie ma nic prostszego, bowiem wystarczy zwilżyć twarz wodą, nałożyć mydło, po czy nawilżyć myjkę i delikatnie masować twarz okrężnymi ruchami.

Myjki soniczne w postaci szczoteczek zbierają dość pozytywne opinie wśród konsumentek. Głównie za sprawą prostoty ich działania i zadowalających efektów czyszczących.

 

Szczoteczka soniczna do mycia twarzy

Szczoteczka soniczna do mycia twarzy - 93.6 zł
 • Skuteczność działania - 85%
  85%
 • Łatwość użytkowania - 90%
  90%
 • Stosunek cena/jakość - 85%
  85%
 • Cena - 65%
  65%