Helix Original opinie

Helix original to nowy na naszym rynku suplement diety, którego zadaniem jest pomaganie w walce z bólem zwyrodnieniowym stawów. Pytanie jak Helix Origanal może pomóc? Ano właśnie dzięki dość unikalnemu składowi, bowiem w jednej kapsułce znajdziemy 100 mg białka ze śluzu ślimaka (allantoina). Skoncentrowana allantoina działa przeciwbólowo, pomaga w gojeniu i stymulacji komórek, przywracając stawom elastyczność, giętkość i ruchomość.

Helix Original Opinie
Helix Original Opinie

Dodatkowo w każdej kapsułce Helix Original znajdziemy 100 mg ostryżu długiego – nazywanego także ostryżem Zohary, kurkumą długą, ostryżem indyjskim, kurkumą, szafranem indyjskim. Według opinii Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego, kurkuma zawiera szeroki zakres  właściwości przeciwutleniających, przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych, przeciwkarogennych, przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych. Dodatkowo kurkuma zawarta w Helix Original  może pomóc zapobiec rakowi prostaty, powstrzymać wzrost istniejącego raka gruczołu krokowego, a nawet zniszczyć komórki rakowe. Wielu badaczy stwierdziło, że aktywne składniki kurkumy sprawiają, że jest on jednym z najlepszych środków ochrony przed nowotworami wywołanymi promieniowaniem. Ma również działanie zapobiegawcze przeciwko komórkom nowotworowym, takim jak białaczka limfocytów T, raki jelita grubego i raki piersi.

Właściwości przeciwzapalne w kurkuminie są świetne do leczenia zarówno zapalenia kości i stawów, jak i reumatoidalnego zapalenia stawów. Ponadto, właściwości przeciwutleniające kurkumy niszczą wolne rodniki w organizmie, które uszkadzają komórki organizmu. Stwierdzono, że osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów, które regularnie przyjmują kurkumę, doświadczają wiele łagodzących bólów stawów umiarkowanych lub łagodnych, a także zapalenia stawów.

Kolejnym dobroczynnym dla naszych stawów składnikiem zawartym w Helix Original jest ekstrakt z Boswellia w ilości 50g na kapsułkę. Boswellia serrata to pełna nazwa kadzidłowca – drzewa rosnącego przede wszystkim w Indiach, a także w Nigerii i wschodniej Afryce.
Boswellia skutecznie wspomaga organizm, mający wszelkie problemy z kośćmi i stawami. Pomaga nie tylko osobom starszym, u których z biegiem lat w naturalny sposób osłabia się wytrzymałość chrząstki. Boswellia wesprze również osoby młode, które borykają się z zapaleniami stawów lub obserwują u siebie obniżoną wytrzymałość kości.

Połączenie tych trzech silnie działających składników w Helix Original ma zbawienny wpływ dla chorych stawów.

Dawkowanie Helix Original
Idąc za ulotką,  należy przyjmować jedną kapsułkę rano, popijając szklanką wody. Preparat nie nadaje się dla dzieci i kobiet w ciąży.

Cena: W momencie pisania tego tekstu, dwumiesięczna kuracja Helix Original kosztowała 125 zł.

12 komentarzy do “Helix Original opinie”

 1. Helix original? To znaczy ze dostępne są również podróbki tego specyfiku? Czy jest jakis oficjalny dystrybutor na Polskę od którego mozna kupić oryginał?

  Odpowiedz
  • Mnie nic o tym nie wiadomo, ale zagłębię się w ten temat. Ogólnie to jak coś dobrze sie sprzedaje to zaraz ktoś to podrabia więc być może podobnie jest w przypadku Helixa

   Odpowiedz
  • Temat podróbek jest od kilku lat wałkowany na tym portalu. Ogólne zasady wystrzegania się przed oszustami są bardzo proste. Po pierwsze jeśli cena znacznie odbiega od rynkowej (ponad 10%) wtedy zachowajmy czujność. Odpadają oczywiście wszelkie zakupy na bazarach lub u domokrążców. Kupujemy tylko u autoryzowanych dystrybutorów a jeśli to możliwe u bezpośredniego oficjalnego importera. W tym przypadku tutaj http://go.salesmedia.pl/SH4JB

   Odpowiedz
 2. Ja stosowalem ten preparat zanim on w ogole pojawil sie w polsce. W usa znany jest juz dobre pare lat i uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Na początku tam kosztowal 50$ za jedno opakowanie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.