Helix original to nowy na naszym rynku suplement diety, którego zadaniem jest pomaganie w walce z bólem zwyrodnieniowym stawów. Pytanie jak Helix Origanal może pomóc? Ano właśnie dzięki dość unikalnemu składowi, bowiem w jednej kapsułce znajdziemy 100 mg białka ze śluzu ślimaka (allantoina). Skoncentrowana allantoina działa przeciwbólowo, pomaga w gojeniu i stymulacji komórek, przywracając stawom elastyczność, giętkość i ruchomość.

Helix Original Opinie

Helix Original Opinie

Dodatkowo w każdej kapsułce Helix Original znajdziemy 100 mg ostryżu długiego – nazywanego także ostryżem Zohary, kurkumą długą, ostryżem indyjskim, kurkumą, szafranem indyjskim. Według opinii Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego, kurkuma zawiera szeroki zakres  właściwości przeciwutleniających, przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych, przeciwkarogennych, przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych. Dodatkowo kurkuma zawarta w Helix Original  może pomóc zapobiec rakowi prostaty, powstrzymać wzrost istniejącego raka gruczołu krokowego, a nawet zniszczyć komórki rakowe. Wielu badaczy stwierdziło, że aktywne składniki kurkumy sprawiają, że jest on jednym z najlepszych środków ochrony przed nowotworami wywołanymi promieniowaniem. Ma również działanie zapobiegawcze przeciwko komórkom nowotworowym, takim jak białaczka limfocytów T, raki jelita grubego i raki piersi.

Właściwości przeciwzapalne w kurkuminie są świetne do leczenia zarówno zapalenia kości i stawów, jak i reumatoidalnego zapalenia stawów. Ponadto, właściwości przeciwutleniające kurkumy niszczą wolne rodniki w organizmie, które uszkadzają komórki organizmu. Stwierdzono, że osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów, które regularnie przyjmują kurkumę, doświadczają wiele łagodzących bólów stawów umiarkowanych lub łagodnych, a także zapalenia stawów.

Kolejnym dobroczynnym dla naszych stawów składnikiem zawartym w Helix Original jest ekstrakt z Boswellia w ilości 50g na kapsułkę. Boswellia serrata to pełna nazwa kadzidłowca – drzewa rosnącego przede wszystkim w Indiach, a także w Nigerii i wschodniej Afryce.
Boswellia skutecznie wspomaga organizm, mający wszelkie problemy z kośćmi i stawami. Pomaga nie tylko osobom starszym, u których z biegiem lat w naturalny sposób osłabia się wytrzymałość chrząstki. Boswellia wesprze również osoby młode, które borykają się z zapaleniami stawów lub obserwują u siebie obniżoną wytrzymałość kości.

Połączenie tych trzech silnie działających składników w Helix Original ma zbawienny wpływ dla chorych stawów.

Dawkowanie Helix Original
Idąc za ulotką,  należy przyjmować jedną kapsułkę rano, popijając szklanką wody. Preparat nie nadaje się dla dzieci i kobiet w ciąży.

Cena: W momencie pisania tego tekstu, dwumiesięczna kuracja Helix Original kosztowała 125 zł.

Helix Original - 124,99 zł
 • Skuteczność działania - 90%
  90%
 • Jakość składników aktywnych - 90%
  90%
 • Stosunek cena/jakość - 95%
  95%
 • Cena - 80%
  80%