Sankom Bra biustonosz opinie

Opatentowany biustonosz SANKOM Bra jest pierwszym biustonoszem w historii, łączącym korzyści medyczne i estetyczne. Jest to wyrób medyczny klasy 1. Zasada działania jest prosta. Biustonosz odchyla ramiona do tyłu, wykorzystując do tego ciężar piersi.

Sankom Bra opinie
Sankom Bra opinie


Unikatowa, opatentowana struktura pomaga poprawić postawę ciała i zapobiegać bólom pleców.

Sancom bra produkowany jest w kilku wersjach. Na polskim rynku najbardziej znana i chyba jedyna dostępna jest wersja classic. Co ciekawe w Szwajcarii, czyli kraju skąd pochodzi Sancom Bra jego cena to 99EUR, a nas niecałe 130 zł.

Kolekcja Classic  jest ekskluzywną linią wykonaną z innowacyjnej oddychającej i hipoalergicznej tkaniny. Jest niezwykle wszechstronny i nadaje się do wszystkich stylów, typów postury i wieku. Linia klasyczna SANKOM jest wyjątkowo wygodna i idealna do codziennego sportowego wyglądu.

Mimo, że producent twierdzi, że biustonosz nadaje się do wszystkich typów postury, to jednak stworzony on został dla kobiet o większych piersiach

7 komentarzy do “Sankom Bra biustonosz opinie”

  1. Witam , jaki wybrać rozmiar tego biustonosza ? Normalnie wybieram rozmiar 80 cm pod biustem i miseczka D . Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.