Saniskin to nowość na naszym rynku. Składnikiem aktywnym Sani Skin jest olejek eteryczny z żywotnika zachodniego, czyli naszej popularnej tuji, którą można znaleźć niemal w każdym ogrodzie. Naukowcy odkryli, że wyciąg ów ma zbawienny wpływ dla ludzi z problemami kurzajek i włókniaków. Olejek z żywotnika zachodniego ma właściwości przeciwgrzybicze i bakteriobójcze.  W związku z tym, że jest to produkt naturalny, zdaniem producenta jest bezpieczny w użytkowaniu. Sani Stil to preparat tylko i wyłączenie do stosowania na skórę, więc pod żadnym pozorem nie wolno go podawać doustnie.

saniskin opinie

Saniskin opinie

Czytając zagraniczne fora można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat Saniskin. Do jego największych zalet należą szybkość działania oraz możliwość używania na całym ciele, nawet w okolicach intymnych. Użytkownicy chwalą ten preparat również za to, że nie pozostawia tłustych plam i przebarwień.

Saniskin opinie

Najlepsze rezultaty osiąga się stosując Saniskin bezpośrednio na skórę w okolicach problemu, który chcemy zwalczyć. Jeśli chodzi o włókniaki to osobiście polecam zawiązać na supeł włos wokół włókniaka a potem smarować na zmianę saniskin oraz spirytusem. Ja tak zrobiłem i po około 5 dniach włókniak mi po prostu odpadł.

[poll id=”35″]