Swivel Sweeper Max opinie

Dziś przetestujemy dla Was szczotkę elektryczną typu Kaśka, o nazwie Swivel Sweeper Max.

Swivel Sweeper Max to ulepszona wersja poprzedniego modelu Swivel Sweeper G2, który z kolei był unowocześnioną wersją zwykłego Swivel Sweeper. Można więc powiedzieć, że jest to 3 generacja urządzenia.

Urządzenie zamówiliśmy do naszego biura w Warszawie. Zamówienie złożone w sobotę 28.09. 2013, do biura dotarło w środę 02.10.2013

Swivel Sweeper Max w naszym biurze
Swivel Sweeper Max w naszym biurze
Swivel Sweeper Max opakowanie
Swivel Sweeper Max opakowanie

Po otwarciu pudełka, oczom ukazuje się rozłożone na kilka części urządzenie. Wszystko opakowane jest w folię bąbelkową.

Szczotka elektryczna Swivel Sweeper Max opinie
Szczotka elektryczna Swivel Sweeper Max opinie

 

Szczotka elektryczna Swivel Sweeper Max
Szczotka elektryczna Swivel Sweeper Max

Tak wygląda szczegółowa zawartość całego zestawu:

Swivel Sweeper Max - części
Swivel Sweeper Max – części

 

Szczotkę elektryczną Sweevel Sweeper Max, składa się dość łatwo, czego potwierdzeniem może być fakt, że nie miał z tym problemów 3-letni syn jednego z naszych recenzentów.

Przed przystąpieniem do pracy należy sformatować baterię, co za pierwszym razem niestety trwa aż 8 godzin, więc nasz test musieliśmy przesunąć o jeden dzień.

Pierwsze wrażenia po zmontowaniu urządzenia, to że jest ono dość lekkie ( ok. 1kg) więc manewrowanie nim jest bardzo proste tym bardziej, że można nim obracać dookoła. Więc za ergonomię i łatwość posługiwania się Swivel Sweeper Max dajemy maksymalną ocenę, gdyż nie wyobrażamy sobie jak prościej można byłoby się nim posługiwać.

Konstruktorzy urządzenia poszli po rozum do głowy i zamontowali dodatkowe szczotki obrotowe na krótszych krawędziach urządzenia. Ma to o tyle duże znaczenie, że podczas obrotu śmieci zbierane są bardziej efektywnie.

Niestety wadą urządzenia jest to, że jest ono dość głośne.

Co do skuteczności nie mamy większych zastrzeżeń. Najlepiej urządzenie radzi sobie z suchymi zabrudzeniami oraz sierścią. Niestety mokre zabrudzenia pozostają na podłodze, a szczotki tworzą smugi. Szczotka elektryczna najlepiej sobie radzi na twarde podłodze (panele, płytki). Na dywanie z bardzo długim włosiem niestety nie jest już tak skuteczna.

Na jednej baterii nasz egzemplarz testowy pracował dokładnie 40 minut, czyli dokładnie 13 minut dłużej niż poprzedni model ( ma to związek z zastosowaniem wydajniejszego akumulatora)

Bardzo dobrym rozwiązaniem, którego nie posiadają podobne produkty dostępne na portalach aukcyjnych jest bezdotykowe opróżnianie pojemnika z brudem. Oczywiście mówimy tutaj o tym, że nie ma możliwości kontaktu skóry naszych dłoni z brudem. Aby opróżnić pojemnik z brudem wystarczy prosty ruch, tak jak prezentujemy poniżej

Swivel Sweeper Max opróżnianie
Swivel Sweeper Max opróżnianie

Konstruktorzy również rozwiązali problem przechowywania urządzenia. Teraz łatwo można je złożyć, aby nie zajmowało więcej miejsca niż tradycyjna szczotka.

Swivel Sweeper Max jest 3 generacją urządzenia, które możemy potocznie nazwać elektryczną Kaśką. Konstruktorzy wyeliminowali wiele błędów poprzedniego modelu G2. Niestety urządzenie w dalszym ciągu jest dość głośne – to trzeba poprawić!

Główne zalety Swivel Sweeper

 • Lekki
 • Obraca się o 360 stopni
 • Długa praca na jednym naładowaniu – ok. 40 minut
 • Łatwość czyszczenia

Główne wady

 • Dość głośna praca
 • Słabo wydajny na dywanach z długim włosiem
 • Słabo wydajny na mokrych zabrudzeniach

 

21 komentarzy do “Swivel Sweeper Max opinie”

 1. podobnie jak akumulator i ładowarka powinien być dostępny silniczek wraz z zębatką albowiem jest to jeden z elementów szybko ulegających awarii a wymienić silnik można samemu- z tego powodu dwa urządzenia czekają na wymianę silnika czekam na ofertę nabycia!

  Odpowiedz
  • Chwalą się już 3 wersją urządzenia, ale jak to tej pory najbardziej narażona jest zębatką silnika, która ze względu na wykonanie z masy plastycznej nie wytrzymuje i zęby się ścierają. Czy coś zostało zrobione z tym problemem?

   Odpowiedz
  • Wystarczy wejść w internet i wpisać zapasowy akumulator do szczotki Kasia. Zapłaciłem niecałe 18 zł.Dostawa w ciągu 4dni.

   Odpowiedz
   • czy? bez konieczności kupowania przez internet gdzieś można kupić akumulator (baterie) ładowarkę zapasowe szczotki gdzie? tego szukać w jakiego rodzaju sklepach

    Odpowiedz
 2. Pięknie sprząta. Wszyscy tylko chwalą, ale u mnie niestety po pół roku niezbyt częstego użytkowania wytarło się do zera kółeczko zębate na osi silniczka. To takie maleństwo plastikowe łatwe do wymiany ale skąd je wziąć i trzeba całość wyrzucić. Myślę że jest to celowe rozwiązanie wymyślone przez producenta który nie jest zainteresowany zbyt długą trwałością a raczej zakupem nowego. Takie mamy czasy!!!

  Odpowiedz
 3. Niestety jestem trochę zawiedziona funkcjonalnoscia tego urządzenia. Mam dywany z dlugim włosiem i specjalnie dla ich czyszczenia kupiłam tą szczotke, ktora sobie z nimi nie radzi wcale! Ns twardych powierzchniach ok, tyle, że glosno, gdy wjezdzam na dywam albo przestaje pracować albo z wielkim trudem przekreca szczotki i niestety nie sprząta: (

  Odpowiedz
 4. Właśnie zastanawiam się na tym produktem, bo z tego co czytałem opinie to I i IIgen. tego urzadzenia była tragiczna. Na a11e9r0 jest tego multum . To jest w końcu taka turboszczotka, więc nie spodziewajmy się cudów. Zwykłą miotłą też zamiatacie na mokro? Od tego jest mop. Jednakże za tę cenę trochę dużo… .

  Odpowiedz
  • Na allegro sa podróbki, wiem co mówie bo miałem porównanie. Zreszta zawsze tak jest jak coś zaczną reklamowac w telewizji to zaraz na allegro jest tyle podróbek ze masakra. Najgorsze jest to ze tych na allegro nic nie kontroluje i wciskają ludziom szmelc a potem likwidują sobie konta i zakladają nowe i dalej oszukują:(

   Odpowiedz
   • Panie Aleksandrze, my również ubolewamy nad faktem, że duża liczba podrabianych towarów naszej firmy trafia na rynek i psuje reputację wartościowym produktom.

    Odpowiedz
 5. Mam ten najnowszy sweevel sweeper i niestety nie radzi sobie na mokrych powierzchniach:( o ile z suchych podłóg zbiera dobrze to z mokrej niestety rozmazuje:( jestem zawiedziona

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.