Patelnia elektryczna Flavorchef opinie

Dziś przetestujemy dla Was patelnię elektryczną Flavorchef. Patelnię zamówiliśmy w sobotę 28.09.2013, a kurier przywiózł ją w środę 02.10.2013.

Patelnia jest dość duża, gdyż jej średnica wynosi 30 cm, mnożąc to przez 2 daje nam całkiem sporą powierzchnię do przygotowywania posiłków.

Poniżej przedstawiamy szczegóły techniczne urządzenia:

Patelnia elektryczna Flavorchef opinie
Patelnia elektryczna Flavorchef opinie

Rozwiązania konstrukcyjne urządzenia pozwalają włączyć obie płyty grzewcze, kiedy chcemy np. na jednej usmażyć kotlety, a na drugiej ugotować ryż, lub tylko jedną płytę grzewczą.

Flavorchef wyposażony jest w czasomierz (do 30 minut) oraz pokrętło temperatury, którym można ustawić temperaturę w 3 następujących zakresach

 • Niska (LO) 100-140 stopni C
 • Śrenia (MED) 140-180 stopni C
 • Wysoka (HI) 180-220 stopni C
Patelnia elektryczna Flavorchef opinie
Patelnia elektryczna Flavorchef opinie

Przewód zasilający zabezpieczony jest przed przetarciem.

Patelnia elektryczna Flavorchef opinie
Patelnia elektryczna Flavorchef opinie

 

Flavorchef
Flavorchef

Musimy przyznać, że urządzenie sprawiło na nas pozytywne wrażenie. Udało nam się przygotować kilka posiłków i żadnego nie przypalić. Nie próbowaliśmy smażyć zupełnie bez tłuszczu, gdyż nikt z naszego zespołu nie lubi beztłuszczowych dań:)

Samo czyszczenie urządzenia, nie sprawia problemów, ale niestety trzeba to robić ręcznie, gdyż nie da się wyjąć płyt grzewczych i wsadzić w zmywarkę, co uznajemy za wadę urządzenia.

Urządzenie ma moc 1500W, co pozwala na pełne rozgrzanie w czasie około 30 sekund.

Patelnia elektryczna Flavorchef
Patelnia elektryczna Flavorchef

Komu może się przydać takie urządzenie? Na pewno dużej rodzinie, ponieważ spokojnie można przygotować obiad dla 4 osób. Może się również przydać w akademiku, kiedy zazwyczaj wszyscy robią się głodni o jednej porze.

Podwójna patelnia elektryczna Flavorchef jest produktem wysokiej jakości i takiej samej ceny. Duża pojemność dwóch płyt grzewczych pozwala na przygotowanie posiłku dla kilku osób. Wadą urządzenia jest to, że aby je umyć trzeba to zrobić ręcznie wilgotną szmatką. Naszym zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby wyciągnięcie płt grzewczych i wsadzenie ich do zmywarki, czego akurat w przypadku Flavorchef zrobić nie można.

 • Duża pojemność
 • Wystarczająca moc
 • Wbudowany czasomierz
 • 3 poziomy temperatury
 • Wysoka jakość wykonania

 • Produkt dla zamożniejszej części społeczeństwa
 • Nie można myć w zmywarce

 

Sklep

3 komentarze do “Patelnia elektryczna Flavorchef opinie”

 1. szkoda,że nie można wyłączać pokrywy, aby nie grzała i niepotrzebnie jest gorąca, kilka razy sie poparzyłam . Nie zawsze jest potrzebna grzania góry i dołu na raz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.