W dzisiejszych czasach miliony ludzi prowadzi siedzący tryb życia. Prowadzi to niestety do atrofii mięśni. Wiele zawodów wymaga od pracowników siedzenia przy biurku przez wiele godzin dziennie (mnie też to niestety dotyczy), co może doprowadzić do wielu niebezpiecznych dolegliwości.
Urządzenie LegXercise to rozwiązanie, które może pomóc uniknąć problemów spowodowanych brakiem ruchu i/lub nieaktywnym stylem życia.
LegXercise poprawia krążenie krwi w organizmie.
LegXercise to pasywny trening, z którego możemy skorzystać podczas długiej pracy przy biurku, oglądania telewizji, czytania itp. Dzięki ciągłemu ruchowi urządzenia w przód i w tył nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego z Twojej strony.

Legxercise opinie

LegXercise to urządzenie do ćwiczeń, które porusza Twoimi nogami naprzemiennie w tył i do przodu, delikatnie masując stopy, gdy siedzimy przez dłuższy czas. Ten wyjątkowy ruch urządzenia pobudza krążenie krwi w organizmie i wywołuje poczucie komfortu. Urządzenie łagodzi ból pleców i stóp, może również pomóc w rozprzestrzenieniu się żylaków, cellulitisu i sztywności w kolanach.

LegXercise zostało zaprojektowane według zasad ergoterapii. Ruchy urządzenia są precyzyjne, ciągłe i bez wibracji. Dzięki temu działanie urządzenia jest bardzo przyjemne i bezpieczne dla stawów kolanowych i kostek.

Kiedy zauważysz rezultaty?
Według producenta urządzenia, rezultaty zauważysz niemal natychmiast. Urządzenie LegXercise sprawia, że nogi nieustannie się poruszają wspomagając krążenie krwi, co zapobiega uczuciu zmęczenia nóg.

Zobacz nową wersję Legxercise PRO

Legxercise PRO - 459.90
legxercise opinie

Nazwa produktu: Legxercise PRO

Opis produktu: Legxercise PRO to podnóżek zdrowotny, dzięki któremu poprawisz krążenie w nogach.

Marka: Legxercise

Cena: 459.90

Waluta:

 • Jakość wykonania - 8.6/10
  8.6/10
 • Łatwość użytkowania - 8.9/10
  8.9/10
 • Skuteczność - 9/10
  9/10
 • Stosunek cena/jakość - 8.5/10
  8.5/10
Ocena ogólna
8.8/10
8.8/10