Męskie problemy i ich rozwiązania

Męskie problemy. Czy często musisz borykać się z drobnymi, ale nieprzyjemnymi problemami? Na Twojej koszuli pojawia się plama przed ważnym spotkaniem, a może zapominasz imię właśnie poznanej osoby? Przeczytaj nasz podręcznik, a wszystkie te irytujące problemy rozwiążesz w mig.

Poplamiłeś koszulę

Jeśli poplamiłeś sobie koszulę, najpierw wytrzyj zabrudzenie. Zetrzyj pozostałości wilgotną ściereczką zanurzoną w zimnej wodzie z mydłem. A na koniec osusz plamę suchą ścierką.

Jeśli na Twoją koszulę wylał się atrament, pożycz lakier do włosów od najbliżej znajdującej się kobiety! Pod plamę podłóż ręcznik papierowy i rozpyl na nią lakier do włosów. Następnie przyciśnij do niej wilgotny ręcznik, a plama przeniesie się z koszuli na ręcznik.

Przed randką z gorącą laską najadłeś się czosnku

Jak mogłeś to zrobić?! Natychmiast znajdź cytrynę i natkę pietruszki. Zjedz tyle cytryny, ile dasz rady i przeżuj, a następnie połknij pietruszkę. Zostaje Ci tylko mieć nadzieję, że zdążysz na czas.

Wplątałeś się w sprzeczkę

Nieważne, czy jest to niepotrzebna sprzeczka z kobietą, czy awanturujący się współpracownik, zawsze trzymaj się zasady „krótko i na temat”.

  • Użyj swojego najsilniejszego argumentu już na początku kłótni!
  • W trakcie sprzeczki unikaj teoretyzowania i trzymaj się faktów.

Cały czas odwołuj się do swojego najsilniejszego argumentu. Nawet jeśli Twój rywal nie zgadza się z Twoim sposobem rozumowania, odpuści o wiele szybciej, jeśli zaczniesz powtarzać swoją śpiewkę jak mantrę!

Zapomniałeś imienia osoby, którą poznałeś pięć minut temu

Jeśli masz taką okazję, zapytaj dyskretnie kogoś innego o jej imię. W ten sposób najłatwiej wyplączesz się z kłopotliwej sytuacji.

Jeśli nie jest to możliwe, po prostu poproś tę osobę, aby powtórzyła swoje imię. I oczywiście nie zapomnij o jakiejś wymówce, np. że miałeś ciężki dzień. W ten sposób na pewno wyjdziesz z tego z twarzą.

Zapomniałeś o prezencie

Zapomnij o męskiej dumie i obróć stereotypy dotyczące mężczyzn na swoją korzyść.

Daj pieniądze! Ponieważ kobiety lubią przypominać sobie o męskiej nieporadności, unikniesz wielu problemów. Daj jej pieniądze i z uśmiechem powiedz „wiesz przecież, że jeśli chodzi o zakupy, brakuje mi wyobraźni”.

Nie możesz zasnąć, chociaż przed Tobą ciężki tydzień

Przewracając się w łóżku z boku na bok, osiągniesz jeszcze mniej. Wstań i włącz telewizor, ustawiając dźwięk na minimum. Kiedy Twój organizm się uspokoi, nadejdzie znużenie. Polecamy meksykańskie opery mydlane!

Zapomniałeś o urodzinach swojej partnerki

Jeśli przypomnisz sobie, zanim ona to zrobi, jeszcze nic straconego! Najlepiej zareagujesz, szybko rezerwując stolik w restauracji. A następnie zaskocz swoją ukochaną wiadomością o restauracji.

Kiedy ona zacznie się szykować, Ty wyskocz do najbliższej perfumerii i kup jej ulubiony zapach. Będzie to wyglądało tak, jakbyś szczegółowo zaplanował ten wieczór.

Za bardzo zaszalałeś w wieczór poprzedzający ważne spotkanie

Jeśli spotkanie nie odbywa się z samego rana, zadzwoń do biura i powiedz, że się spóźnisz. Jeśli boli Cię głowa, weź tabletkę przeciwbólową i wypij pół litra wody. Weź zimny prysznic i wmuś w siebie kolejny litr wody.

Klucz leży w odpowiednim nawodnieniu. Im więcej wody wypijesz, tym szybciej pozbędziesz się alkoholu z organizmu. Następnie zjedz jak najwięcej miętowych cukierków na świeży oddech i licz na szczęście!

Klucz do rozwiązywania wszelkich problemów leży w szybkiej reakcji. Staraj się zachować żelazne nerwy.

 

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.