Dziś będzie o firmie DrTusz. A dlaczego? Wielu z nas stało przed problemem zakupu drukarki. Ostatnio również chciałem kupić drukarkę atramentową, gdyż tylko na takiej mogę drukować na papierze transferowym, a mówiąc krótko, chciałem synowi na koszulce wprasować ciekawą grafikę.

Idę więc sobie do znanego marketu z elektroniką na literę „M”. Tam widzę mnóstwo drukarek i na prawdę dobrych cenach, bo dobrą drukarkę atramentową można kupić już za niewiele ponad 200 zł. Na prawdę miałem już drukarkę w koszu, ale jeszcze dopytałem sprzedawcy o tusz…no i tutaj zaczęły się problemy.

Okazało się bowiem, że praktycznie wszystkie drukarki mają zamontowane tzw. tusze startowe, które wystarczą na wydrukowanie kilkunastu stron. No dobra pytam, a ile kosztuje komplet tuszy do mojej wybranej super drukarki? Sprzedawca z rozbrajającą szczerością podał cenę 210 zł:), czyli więcej niż moja nowa drukarka. Tak więc żeby kupić średniej klasy drukarkę z podstawowym zapasem tuszu (nie mówię o biedzie na kilka kartek) kosztuje ponad 400 zł. Dla mnie taki zabiegi powinny być karalne. No ale to tylko moje zdanie.

Całe szczęście istnieją zamienniki. Jedną z firm, która zajmuje się profesjonalnie zamiennikami tuszu jest DrTusz  (Doktor Tusz) z Białegostoku. DrTusz zajmuje się również produkcją zamienników i niekiedy są one lepszej jakości niż same oryginały a kosztują dużo, dużo mniej. Osobiście bardzo mi się podoba, kiedy firma prowadząc sprzedaż internetową nie ukrywa się na zasłoną www, tylko w sposób jawny przedstawia swoich pracowników, pokazuje ich postaci na stornie internetowej a do tego prowadzi tradycyjną sprzedaż w sklepie. Do takiej firmy na pewno mamy więcej zaufania. Teraz ktoś pewnie pomyśli, że to tekst sponsorowany.

No niestety, chciałbym, żeby tak było bo parę groszy by mi się przydało, nie mniej bardzo lubię kiedy ktoś uciera nosa wielkim gigantom, którzy niemiłosiernie zdzierają z nas pieniądze tylko po to żeby kolejny „manager” postawił sobie kolejny nowy dom.

Bardzo lubię wspierać lokalne firmy, bo wiem, że kupując w takich, moje pieniądze pójdą na zakup wyprawki do przedszkola dla małej Kasi, albo lekcje piłki nożnej dla małego Olka. Sorry trochę odbiegłem od tematu, jakoś wyjątkowy patriotyzm zakupowy się włączył mi się w dzisiejszy wieczór. Jeśli chodzi o zamienniki tuszu, na prawdę nie biorąc za to pieniędzy mogę polecić te z DrTusz.

Sklep internetowy DrTusz.pl prowadzi sprzedaż tuszów i tonerów do drukarek oraz ich najwyższej jakości zamienników. W swojej ofercie posiada również urządzenia drukujące oraz materiały eksploatacyjne do drukarek. Zakupy w sklepie DrTusz.pl to gwarancja zadowolenia i najwyższej jakości obsługi. Dostawa jest zawsze darmowa, a aż 96% zamówień realizowanych jest tego samego dnia. DrTusz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, dlatego uchodzi za internetowego eksperta w swojej branży. Możecie go znaleźć w takich serwisach jak: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube czy Wykop.

Nowy sklep Dr Tusz

Dr Tusz - 10 zł
  • Jakość tuszu - 7.5/10
    7.5/10
  • Nasycenie kolorów - 7.8/10
    7.8/10
  • Stosunek cena/jakość - 9.5/10
    9.5/10
Ocena ogólna
8.3/10
8.3/10