Każda z nas zna to uczucie, kiedy po imprezie z chęcią byśmy wskoczyły już do łóżka a jeszcze trzeba zmyć makijażu. Nasi zdolni fachowcy od reklam w TV również znają to uczucie. Siedzieli, myśleli, dumali aż w końcu wpadli na pomysł, że ściereczki do demakijażu wodą Face it

Zdaniem producenta ściereczki jest to rewolucyjne rozwiązanie w oczyszczaniu twarzy, ponieważ może pomóc starannie usunąć cały makijaż i oczyścić skórę tylko przy pomocy wody! W ten sposób można zastąpić wiele kosmetyków do demakijażu, takich jak żele, emulsje, olejki, mleczka, płyny micelarne, chusteczki do demakijażu czy płatki kosmetyczne.

Jak skonstruowana jest ściereczka face it?

Posiada ona gęsto tkane mikrowłókna, które działają jak magnes na brud i makijaż. W połączeniu z wodą zmieniają makijaż w swoistą emulsję, która pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy. Podobno face it poradzi sobie z wodoodpornym tuszem, eyelinerem, kredką do oczu, podkładem, różem, cieniami czy błyszczykiem. Oprócz tego usunie zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Ściereczka czyści, masuje i złuszcza – struktura materiału i koliste ruchy działają na skórę peelingująco, poprawiając cyrkulację krwi i przyczyniając się do zdrowo wyglądającej, odmłodzonej i promiennej skóry.

Opatentowana ściereczka w kształcie serca została wyposażona w wygodne kieszonki, w które możesz włożyć ręce dla łatwiejszego użytkowania. Dzięki takiemy rozwiązaniu można oczyścić jednocześnie obie strony twarzy i zaoszczędzić czas spędzony w łazience. Oprócz tego ściereczka ma podwójne zastosowanie – zewnętrzna powierzchnia ma krótsze włókna i została stworzona do delikatnego, ale głębokiego czyszczenia, a wewnętrzna z dłuższymi włóknami jest idealne do usuwania nadmiaru wody. Pozostawia również skórę dokładnie umytą, lekko wilgotną i gotową do nawilżania, a wchłonięcie kremów czy balsamów jest bardziej efektywne.

Face it przyda się zarówno w domu jak i w podróży, gdyż po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Ściereczka Face It jest idealna dla każdego typu cery i nie podrażnia skóry ani oczu. Nadaje się do wielokrotnego użytku, a zakładając pranie raz w tygodniu, ściereczka wytrzyma nawet 3 miesiące. Po każdym użyciu wystarczy tylko opłukać ją wodą i mydłem. 

W zestawie znajdują się dwie ściereczki – jedną można używać rano z zimną wodą dla odświeżenia, a drugą – wieczorem dla relaksu. Jedną możesz też zostawić w domu, a drugą zabrać w podróż.

W zestawie:

  • ściereczka różowa
  • ściereczka czarna
  • haczyk na ścianę

Uwaga: W związku z pojawieniem się podróbek Face It, prosimy zachować szczególną ostrożność przy zakupie.

Największy wybór ściereczek do demakijażu