Patelnie Bratmaxx opinie

Na łamach naszego serwisu mieliśmy już okazje opisywać najróżniejsze patelnie. Zwykłe, mniej zwykłe i niezwykłe. Cóż można wymyślić w tak prostym urządzeniu jakim jest patelnia? Ano niewiele. Można natomiast wykonać ją z lepszych materiałów. Dlatego dziś przyjrzymy się zestawowi patelni Bratmaxx. Marka Bratmaxx jest w Polsce dość mało znana i nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że wcale nie znana, natomiast mieszkańcy Wielkiej Brytanii znają ją znakomicie.

Zestaw patelni Bratmaxx to wielofunkcyjny komplet, w skład którego wchodzą 3 patelnie różnej wielkości: 20, 24 i 28 cm. To co czyni je wyjątkowymi to fakt , że z powodzeniem mogą pełnić również funkcję garnka, brytfanny i formy do pieczenia. Dzięki wysokim brzegom, na patelniach zmieści się obiad dla całej rodziny, a odpinane rączki ułatwią przechowywanie i zapiekanie.

Patelnia bratmaxx opinie

Patelnie składają się aż z 6 warstw. Potrójna, nieprzywierająca powłoka o wyglądzie granitu zapewnia gotowanie bez przywierania. I to prawie bez dodatku tłuszczu! Pod nią ukryto warstwę aluminiową o doskonałej przewodności, żaroodporną warstwę lakieru oraz dno ze stali nierdzewnej przystosowane do użytku na kuchenkach indukcyjnych.

Patelnie równomiernie się rozgrzewają, dzięki czemu w każdym miejscu patelni potrawa nagrzewa się jednakowo. Długo trzymają ciepło i pozwalają na zmniejszenie zużycia energii. Miękkie w dotyku uchwyty są wyjątkowo wytrzymałe i nie nagrzewają się. Praktyczne, silikonowe krawędzie w pokrywkach zapobiegają utracie ciepła podczas smażenia, co sprawia ze gotowanie jest szybsze i ekonomiczne. Pokrywki można wygodnie ustawiać w pionie – skroplona para zbiera się w silikonowej obwódce, a dodatkowo uchwyt w pokrywce jest tak wyprofilowany, żeby wygodnie odkładać w nim łyżkę.

Zestaw patelni Bratmaxx nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Patelnie są w 100% wolne od PFOA. Nie wpływają w żaden sposób na smak przygotowywanych potraw i nie wchodzą w reakcję z żadnymi składnikami, co zdarza się w patelniach żelaznych. Dzięki nieprzywierającej powłoce są łatwe w czyszczeniu – wystarczy je przetrzeć lub wrzucić do zmywarki.

Patelnie są przeznaczone do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych. Można ich także używać w piekarniku:

z uchwytem: do max 140 °C
bez uchwytu: do max 230 °C
pokrywa: do max 170 °C

Patalenie Bratmaxx opinie
Dołączone do zestawu przekładki ułatwiają przechowywanie patelni jedna na drugiej bez ich uszkodzenia. Mogą też służyć jako podstawki pod gorące patelnie – serwuj swoje kulinarne dzieła prosto z patelni!

Patelnie Bratmaxx Opinie

Co otrzymujemy w zestawie:

  • patelnia o średnicy: 28 cm i wys. 6,5 cm
  • patelnia o średnicy: 24 cm i wys. 5,5 cm
  • patelnia o średnicy: 20 cm i wys. 4,5 cm
  • odłączana rączka
  • pokrywka 28 cm
  • pokrywka 24 cm
  • 2 odłączane rączki – GRATIS!
  • 2 przekładki – GRATIS!

4 komentarze do “Patelnie Bratmaxx opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.