Elektryczna szczotka Rovus Easy Sweeper opinie

Wszyscy czytelnicy naszego serwisu doskonale znają markę ROVUS. Do tej pory najbardziej znana była z przenośnego ogrzewacza powietrza Handy Heater, ale teraz jest szansa na zmianę lidera bowiem na horyzoncie pojawia się elektryczna szczotka „Kaśka” Rovus Easy Sweeper.

Szczotka Easy Sweeper to praktyczny produkt, który stanowi alternatywę dla tradycyjnego odkurzacza. W porównaniu do tradycyjnych urządzeń Easy Sweeper jest cichsza, lżejsza i łatwiejsza w użytkowaniu.

Ze szczotką Easy Sweeper można usunąć zabrudzenia z różnych podłóg, kafelków czy z dywanów. Jest ona zbudowana tak, by z łatwością dotrzeć do wszelkich zakamarków – w rogi pokoju czy pod łóżko lub szafkę.

Elektryczna szczotka Rovus Easy Sweeper opinie

Do zestawu dołączona jest też elektrostatyczna miotełka do kurzu, która ułatwia usunięcie kurzu z trudno dostępnych miejsc. Jeśli chodzi o akumulator to producent twierdzi, że Rovus Easy Sweeper umożliwia aż 70 minut ciągłego sprzątania, bez potrzeby ładowania akumulatora. Zaletą szczotki jest też użycie technologii RCR, czyli wymiennej szczotki wielokrotnego użytku, która nie wciąga zabrudzeń, a je zamiata. Brud jest zbierany w specjalnym, łatwym do opróżniania pojemniku, dzięki czemu szczotka Easy Sweeper jest przyjazna środowisku – nie wymaga użycia wymiennych worków.

Szczotka Rovus Easy Sweeper opinie

Głowica szczotki obraca się o 360°, przez co łatwiej jest sprzątać trudno dostępne miejsca. Wyposażona jest w 4 diody LED, które dodatkowo podświetlają powierzchnię i pomagają wypatrzeć zabrudzenia nawet pod meblami lub gdy jest ciemno. Lekki, aluminiowy, składany drążek daje większą kontrolę nad urządzeniem i ułatwia jego przechowywanie. Dzięki niemu można też zawiesić szczotkę na ścianie, co pozwoli zaoszczędzić miejsce.

Szczotka Rovus Easy Sweeper opinie

W zestawie otrzymujemy:

  • bezprzewodowa szczotka elektryczna
  • przegubowy drążek
  • ładowarka

6 komentarzy do “Elektryczna szczotka Rovus Easy Sweeper opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.