Rovus Mop Multicleaner Opinie

Mieliśmy już okazję przyjrzeć się mopowi marki Rovus, tym razem producent poszedł o krok dalej i stworzył Mop i szczotkę do zamiatania w jednym o nazwie Mop Multicleaner.

Rovus Mop Multi Cleaner to wygodne i proste urządzenie do szybkiego sprzątania podłóg, okien, mebli, łazienek, kuchni i innych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.

Rovus Mop multicleaner opinie

Mop Rovus Multi-Celaner łączy w sobie wiele funkcji, dzięki czemu jest w stanie zastąpić wiele standardowych przyrządów, których używasz do sprzątania. Zastępuje szczotki, mopy, wiadra, ścierki itd., a w dodatku jest lekki i kompaktowy. Drążek wykonany z lekkiego, wygodnego aluminium jest wyposażony w zbiornik na płyn i rączkę ze spustem spryskiwacza. Dzięki niemu możesz czyścić powierzchnię zarówno na sucho, jak i na mokro, bez konieczności używania ciężkiego wiadra. Z mopem Rovus Multi-Cleaner sprzątanie stanie się dużo szybsze i zdecydowanie mniej męczące, niż dotychczas.

Rovus Mop Multicleaner Opinie

Mop dotrze do wszystkich zakamarków, a dzięki długiemu drążkowi łatwo wyczyścisz nawet wysokie okna. Po prostu załóż myjkę do okien na drążek i do dzieła! Nie musisz już stawać na krześle czy drabinie i narażać się na upadek. Myjka nadaje się do wszelkich szklanych powierzchni, jak kabiny prysznicowe, przeszklone drzwi, lustra, witryny, szyby samochodowe.

Rovus Mop Multicleaner opinie

W zestawie znajduje się idealnie pasująca do myjki poliestrowa nakładka, która skutecznie usuwa brud, i gumowa ściągaczki, która usuwa wodę z umytej powierzchni.

W zestawie znajduje się także dwustronna nakładka do mycia podłóg. Jedna strona jest wykonana z mikrofibry, idealnej do czyszczenia i wycierania na sucho. Drugą stronę wykonano z bardzo gęstego szenilu, który sprawdzi się przy dokładniejszym myciu na mokro. Możesz jej używać zarówno z samą wodą, jak i płynem czyszczącym. Nakładkę bez problemu można prać w pralce w 30°C.

W zestawie:

  • aluminiowy drążek
  • pojemnik 350 ml
  • dwustronna nakładka
  • zmiotka z szufelką
  • myjka ze ściągaczką

 

1 komentarz do “Rovus Mop Multicleaner Opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.