Oficjalny dystrybutor Roborock w Polsce

Informacja prasowa: Katowice, 20 maja 2019 r.

Firma Jamicon z Katowic została oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Roborock na rynek polski.

Roborock dystrybutor

Wiodący producent robotów sprzątających  Roborock Technology Co., Ltd. od kwietnia rozpoczął oficjalną dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Autoryzowanym dystrybutorem marki Roborock została Firma Jamicon z Katowic.

Wraz z powstaniem centrum dystrybucyjnego uruchomiono autoryzowany serwis dla urządzeń oraz pomoc techniczną.

Marka Roborock powstała w czerwcu 2014 roku jako Beijing Roborock Technology Co., Ltd. Firma specjalizuje się w badaniach, produkcji i rozwoju zrobotyzowanych odkurzaczy domowych i innych coraz popularniejszych urządzeń sprzątających. Głównym udziałowcem Roborock jest firma Xiaomi, która do przedsięwzięcia wniosła nie tylko kapitał lecz również oprogramowanie „Xiaomi home”, największy na świecie system zdalnego zarządzania inteligentnymi urządzeniami domowymi.

Roborock jest twórcą najpopularniejszego  na świecie odkurzacza automatycznego pracującego w oparciu o technologię laserową, która pozwala na precyzyjne skanowanie sprzątanych pomieszczeń, uzyskując bardzo wysoką efektywność sprzątania przy jednoczesnej oszczędności energii.

Odkurzacze automatyczne marki Roborock wyznaczają nowe standardy funkcjonalności, nie ustępując jakością urządzeniom znanych światowych marek.

Zastosowanie najnowszych technologii, standardów produkcji oraz szeregu innowacji, jak i własnych patentów sprawiają, że odkurzacze Roborock nie tylko świetnie radzą sobie ze sprzątaniem, ale także będą służyć wiele lat bez utraty wydajności

W kwietniu 2019, Jamicon, firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu elektronicznego, uzyskała status autoryzowanego dystrybutora marki Roborock  na terenie Polski.

W ofercie znajduje się pełna gama produktów, od urządzeń budżetowych (linia Xiaowa), po najbardziej zaawansowane (linia Roborock 2), a także akcesoria.

Wraz z podpisaniem umowy uruchomiono serwis urządzeń pochodzących z oficjalnego kanału dystrybucyjnego Roborock, znajdujący się również w Katowicach.

Ze względu na bezpośrednią relację z producentem oraz dostęp do dokumentacji technicznej wsparcie posprzedażowe realizowane jest na najwyższym poziomie.

Odkurzacze marki Roborock dostępne są za pośrednictwem największych  sieci sprzedaży sprzętu AGD w Polsce, jak również w szeroko pojętym kanale dystrybucji online.

Więcej informacji: www.roborock-poland.pl

Aktualnie firma Jamicon pracuje nad wdrożeniem sklepu internetowego. Tymczasem produkty Roborock można kupić na aukcjach Allegro

9 komentarzy do “Oficjalny dystrybutor Roborock w Polsce”

  1. My zamówiliśmy robot z neo24. Po niespełna 2 latach oddaliśmy na gwarancje ponieważ Glowica podczerwieni się zacinała. Nie dość ze czekaliśmy miesiac na zwrot odkurzacza. To przyszedł z powymienianymi częściami. Pożółkłe obudowy, inny zbiorniczek na wodę. Odkurzacz przyszedł wczoraj lecz otworzyłem go dopiero wieczorem i właśnie zobaczyłem to co opisałem. Jutro zaczynam wydzwaniać i zwracać odkurzacz takie coś jest niedopuszczalne!!! Na dniach napisze jak dalej się sprawa potoczyła.

    Odpowiedz
  2. Chciałabym bardzo podziękować Panu z serwisu za bardzo miłą obsługę.Pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą klienta.Roborock naprawiony i wysłany do domu.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.