Najnowszy model Roborock S6 niebawem na polskim rynku

W pierwszej połowie czerwca na polskim rynku pojawi się najnowsza odsłona robotów sprzątających marki Roborock – model S6. Posiada on wszystkie zalety swojego dobrze przyjętego poprzednika Roborock S5, wzbogacone o szereg innowacji i ulepszeń.

Roborock S6 wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a 14 zaawansowanych technologicznie czujników zapewnia sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najbardziej zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Umożliwia ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Dodatkowo konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. w przypadku uderzenia o meble.

Jedną z najistotniejszych zalet Roborock S6 jest niezwykle cicha praca. W porównani do poprzednika jest ona nawet do 50% cichsza. Dzięki temu możemy sprzątać o różnych porach dnia lub nocy, nie przeszkadzając domownikom w codziennych czynnościach.

Robot wyposażony został w turboszczotkę pełniącą rolę szczotki głównej. Jest ona wykonana z najwyższej jakości włosia DuPont, stosowanego dotychczas w szczoteczkach do zębów uznanych światowych marek. Użyte włosie jest o 230% gęstsze niż w Roborock S5. Sprawia to, że jest ona niezwykle delikatna i charakteryzuje się wyższą skutecznością w usuwaniu drobin kurzu. Nowością jest również zmodyfikowana 5-ramienna szczotka rogowa wykonana z gumy, dzięki której zwiększono skuteczność zbierania wszelkich nieczystości z zakątków mieszkania.

Ponadto Roborock S6 wyposażony jest, podobnie jak jego poprzednik, w mopa i dwie ściereczki z mikrofibry. W zestawie znajduje się dodatkowo 10 jednorazowych ściereczek mopa, aby sprzątanie było jeszcze szybsze i wygodniejsze. W konstrukcji pojemnika na wodę wprowadzono modyfikację w postaci suwaka umożliwiającego regulację jej przepływu. Dzięki temu możemy dopasować ilość dozowanej wody do rodzaju mopowanej powierzchni.

Ulepszona stacja ładująca modelu S6, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Poprawia to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania. Mocny akumulator, o pojemności 5200 mAh pozwala na posprzątanie do 250m2 powierzchni. Z kolei duża moc ssąca, na poziomie 2000 Pa pozwoli uporać się z najmniejszymi i najtrudniejszymi do sprzątnięcia drobinami kurzu.

Roborock S6 może być zarządzany z poziomu unowocześnionej i ulepszonej aplikacji. Umożliwia ona zdalne włączenie i wyłączenie urządzenia będąc nawet poza domem, wybranie pomieszczeń w których robot ma odkurzać, a także ustawienia wirtualnej ściany czy sprzątania miejscowego. Ponadto aplikacja dla modelu S6 umożliwia zapisanie kilku map sprzątanych powierzchni, dzięki czemu możemy korzystać z urządzenia np. na dwóch piętrach domu, bez konieczności każdorazowego mapowania pomieszczeń.

Roboty sprzątające marki Roborock S6 dostępne są w największych sieciach sprzedaży sprzętu AGD w Polsce, jak również w szeroko pojętym kanale online.

3 komentarze do “Najnowszy model Roborock S6 niebawem na polskim rynku”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.