Odstraszacz kun opinie

Mieszkając w bloku i poruszając się komunikacją miejską, jakoś nigdy nie zdawałem sobie sprawy jakim problemem może być zwierzątko zwane kuną.
Największy problem mają właściciele samochodów, do których dostała się kuna, ale nie tylko oni, bowiem skutki działalności kun odczuwają również właściciele domów jednorodzinnych. Jak wiadomo potrzeba jest matką wynalazków, więc nie bez powodu powstały odstraszacze na kuny, a my przyjrzymy się kilku modelom.

odstraszacze-kun-zadzwon

Na początek jednak generalna uwaga, dla wszystkich, którzy bezskutecznie próbują pozbyć się kuny. Otóż przed zastosowaniem jakiegokolwiek odstraszacza najpierw należy pozbyć się zapachu, który pozostawiła po sobie kuna..

Odstraszacze kun dostępne na polskim rynku, w większości działają na zasadzie emitowania ultradźwięków, które są niezwykle dokuczliwe dla kun, ale znaleźliśmy również ofertę na odstraszacz ultradźwiękowy z paralizatorem o niskim natężeniu, który nie czyni kuny krzywdy. Są również odstraszacze zapachowe, których głównym składnikiem jest geraniol.

Dla potrzeb tego artykułu podzielimy odstraszacze na samochodowe odstraszacze kun oraz domowe odstraszacze kun.

Odstraszacz kun do samochodu

Bez wątpienia liderem jeśli chodzi o sprzedaż samochodowych odstraszaczy kun jest Antybandyta.pl, który w swojej ofercie posiada kilka modeli, z których według przedstawiciela handlowego najczęściej kupowanymi są niemieckie modele:

 • Antybandyta Kemo M180 (wodoodporny odstraszacz)
 • Antybandyta Kemo M100n (podstawowy, tani odstraszacz)
 • Antybandyta Kemo FG022 (odstraszacz kun na baterie)
 • Antybandyta Kemo Z100 (zapachowy odstraszacz kun)

Poniższy film pokazuje, jakie mogą być skutki, działalności kuny w komorze silnika samochodu.

Jak wspomnieliśmy na początku, przed zastosowaniem jakiegokolwiek odstraszacza, należy pozbyć się zapachu kuny, i tutaj najlepszym rozwiązaniem jest spryskanie silnika specjalnym preparatem np. Kemo z101.

W ofertach sklepów internetowych można kupić gotowe zestawy do odstraszania kun, składające się preparatu usuwającego ślady zapachowe kuny oraz z odstraszacza ultradźwiękowego (np. „zestaw samochodowy do odstraszania kun lux”)

Odstraszacz kun do domu

Tutaj wybór jest trochę większy i jednymi z najczęściej wybieranych są:

 • Antybandyta Kemo M175 (odstraszacz ultradźwiękowy z regulacją częstotliwości)
 • Antybandyta 3D Combosonic Attack Wave Pestrepeller (odstraszacz z 3 głośnikami w tym emitującym ultradźwięki pionowo do góry)
 • Antybandyta Duo Pro Pestrepeller (odstraszacz o zasięgu 550 m2)
 • Antybandyta Kemo FG015 (najsilniejszy odstraszacz kun na baterie)
 • Antybandyta Kemo FG022 (mały mobilny odstraszacz kun idealny do włożenia w podbitkę)
 • Antybandyta Anti-Bissan (zapachowy odstraszacz kun polskiego producenta)

Uwaga:Jeżeli nie możesz sie pozbyć kuny ze strychu lub z piwnicy, przed zastosowaniem odstraszacza umyj powierzchnię wodą detergentem (aby pozbyć się śladów zapachowych kuny)

Koszty
Zapewne wiele osób oddałoby wiele aby skutecznie pozbyć się niechcianego gościa. Koszt wodoodpornego odstraszacza samochodowego wraz ze specjalnym preparatem do usuwania śladów zapachowym to koszt około 160 zł. Jeśli chodzi o domowe odstraszacze kun to koszty zależą od mocy odstraszacza i wahają się od ok. 100 zł do 220 zł (nie liczymy tutaj kosztu wody z detergentem i naszej pracy w mycie powierzchni)

Który odstraszacz kun jest najskuteczniejszy?

Jeśli chodzi o odstraszenie kuny z samochodu, to tutaj przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy kuna już była w naszym aucie i zostawiła swój zapach?
Jeśli tak, to najpierw usuwamy ślady zapachowe kuny (specjalistyczna myjnia lub środek Kemo Z101), a dopiero potem montujemy urządzenie i/lub dodatkowo stosujemy odstraszacz zapachowy. Jeśli ktoś nie ma możliwości umycia silnika to polecamy zestaw „Kemo Kun Standard2„, w skład którego wchodzi preparat usuwający zapach Kuny Kemo Z101, preparat odstraszający kuny Kemo Z100 oraz ultradźwiękowy odstraszacz kun Kemo M100N

Jeśli kuny jeszcze nie było w naszym aucie, a wiemy że grasuje niedaleko, wtedy montujemy odstraszacz ultradźwiękowy i dodatkowo stosujemy odstraszacz zapachowy. W sklepach można kupić gotowy zestaw np. „Kemo Kun Standard„,  za ok. 118 zł, w skład którego wchodzi odstraszacz Kemo M100n oraz zapachowy odstraszacz Kemo Z100

Wszyscy, którzy nie chcą zbyt ingerować w instalację elektryczną samochodu powinni zdecydować się na zamianę odstraszacza, który podłącza się pod akumulator (kemo m100n lub kemo m180) na wersję na baterie (kemo fg022) lub zakupić gotowy zestaw Anti-kun Auto 022 lub Anti-kun Auto 022 LUX

Do ochrony domu, a właściwie poddasza bo tam najczęściej grasuje kuna,  najlepiej sprawdzi się bariera ochronna składająca się z odstraszacza ultradźwiękowego i odstraszacza zapachowego. Wszystkim, którzy mają dostęp do prądu na strychu polecamy zestaw „Antybandyta Anti-kun DUO„, który składa się z odstraszacza Duo Pro Pestrepeller oraz zapachowego odstraszacza Anti-Bissan 250 ml lub Antybandyta Anti-kun 3D, w skłd którego wchodzi dźwiękowo-ultradźwiękowy odstraszacz 3D Combosonic oraz płyn anti-bissan 250 ml.

Tam, gdzie nie mamy dostępu do prądu najlepiej sprawdzi się zestaw „Antybandyta Anti-kun 015” lub „Antybandyta Anti-kun 022

UWAGA na podróbki odstraszaczy firmy Leaven ( Duo Pro Pestrepeller, 3D Combosonic i Attack Wave Pestrepeller), które pojawiły się na portalu Allegro i sklepach internetowych. Produkty od bezpośredniego dystrybutora firmy Radex posiadają hologram „Oryginalny produkt Leaven wraz z logotypem firmy Radex”

oryginalny Duo Pro Pestrepeller 3D Combosonic oryginał z hologramem

Ceny odstraszaczy kun w sklepach internetowych i Allegro

Odstraszacz Kemo FG015

cena w sklepie Antybantyda.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

cena na Allegro – sprawdź

Odstraszacz 3D Combosonic Attack Wave Pestrepeller

cena w sklepie Antybandyta.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

cena na Allegro – sprawdź

Odstraszacz Duo Pro Pestrepeller

cena w sklepie Antybantyda.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

cena na Allegro – sprawdź

Odstraszacz Kemo M100n

cena w sklepie Antybantyda.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

 

Odstraszacz Kemo FG022

cena w sklepie Antybandyta.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

cena na Allegro – sprawdź

 Odstraszacz Kemo Z100

cena w sklepie Antybandyta.pl – zobacz

cena w sklepie Globalexpert.pl – zobacz

cena na Allegro – sprawdź

Odstraszacz Anti-Bissan

cena w sklepie Antybandyta.pl – sprawdź

cena w sklepie Globalexpert.pl – sprawdź

cena na Allegro – sprawdź

Ranking ultradźwiękowych odstraszaczy kun

ZdjęcieNazwaZaletyWadyCenaOferta Allegro
Ranking odstraszaczy kunKemo FG015Długi czas pracy na bateriach (ok. 8 miesięcy)
Mobilność
Działa dopóki baterie mają moc185 złZobacz
Ranking ultradźwiękowych odstraszaczy kunUltra duet RepellerWodoodporny
Długi kabel zasilacza
Skuteczny na kuny
Dość drogi139 złZobacz
Ranking odstraszaczy kun3D Combosonic3 niezależne głośniki
3 tryby pracy
krótki przewód zasilający99 złZobacz
Ranking odstraszaczy kunKemo FG022Niewielkie wymiary
Mobilny
Zasilany 2 paluszkami
Średnia moc114 złZobacz
Ranking odstraszaczy kub Kemo M180Kemo M180WodoodpornyDo zastosowania tylko w samochodzie98,9 złZobacz
Ranking odstraszaczy kunDuo Pro Pestrepeller3 tryby pracy
Zasięg do 550 m2
Niski pobór prądu
Mało skuteczny na kuny
przewód os zasilacza tylko 1.5m99 złZobacz

Ranking zapachowych odstraszaczy kun

ZdjęcieNazwaZaletyWadyCenaOferta Allegro
Ranking zapachowych odstraszaczy kunKunagoneDobre opinie wśród użytkowników
Niska cena
59,9 złZobacz
ranking odstraszaczy kunKemo Z100Wygodna forma rozpylenia
Dobra wydajność
Dość drogi64,9 złZobacz
Ranking odstraszaczy kun Anti BissanAnti-BissanPolski producent
Forma granulatu lub płynu
Skuteczny na różne zwierzęta
Dość szybko wietrzeje40 złZobacz

 

63 komentarze do “Odstraszacz kun opinie”

 1. Mnie żywołapka nie pomogła a wkładałem już tam różne rzeczy i jajka i mieso kurczaka i ryby i kuna omija to z daleka:( Nie wiem już co robić

  Odpowiedz
 2. Odstraszacz dosc prosty w zamontowaniu. Wodoszczelny korpus pozwala na dostanie sie wody do elektroniki. Ogolnie czuc w reku ze to nie jest chinszczyzna bazarowa. Co do dzialania to raczej dziala bo nie mam nowych szkod a i tak PZU wyplacilo mi odszkodowanie za poprzegryzane kable

  Odpowiedz
  • Tak, ultradźwięki są również słyszalne przez koty, zwłaszcza te nieudomowione. Koty udomowione w mniejszym stopniu na nie reagują.

   Odpowiedz
 3. Najlepszym sposobem jest zabezpieczenie domu tak, aby kuna nie miala mozliwosci wejscia. U mnie wchodzi po elewacji na balkon, tam na dach a potem pod dachowke, gdzie to ciezko powiedziec, albo przy jaskolkach, albo przy rynnie. Dekarz ma uszczelnic dach, ale jak to zrobic przy dschowce falistej Trutki znikaly, ale nie wiem czy je je bo widzialem tez przeniesione na inny balkon lub na trawe. Obecnie mysle o zamontowaniu szyb na elewacji w miejscach, w ktorych prawdopodobnie wchodzi. Po szybie nie wejdzie. Co sadzicie o tym?

  Odpowiedz
 4. Dzięki tej stronie kupilem sobie taki jak na moim zdjeciu, postawielm na niskim parapecie i ucieklo wszystko niestety łącznie z ptakami co mi co rano ćwierkały wiec nie wiem co mam o tym myslec bo wolałabym żeby ptaszki wróciły ale zeby kuny i myszy nie przychodzily

  Odpowiedz
 5. Jak już ktoś tu napisałm kuna jest cwana. Prędzej wygrasz w totka niz ją złapiesz w żywołapkę. Mnie doprowadzala do szału. Jeszcze zeby buszowala w dzien a w nocy spala to jeszcze bym to zniósł ale do kur..nędzy co noc o 3-4 nad ranem. Jak sobie poradzilem? Postawilem wszystko na jedną kartę i kupielem 3 rzeczy.
  1. Duo Pro Pestrepeller
  2. Anti bissan
  3. Gaz pieprzowy KO

  Duo Pro postawilem na strychu, w kątach to pudełeczek po joguratch nalałem anti-bissan i wsadziłem tam waciki kosmetyczne żony. O 24.00 w nocy psiknałem gazem KO (ten z żółtą główką). Jak zwykle o 3 nad ranem slysze kune ale tym razem zapieprzala jak oszlała (chyba się wkurwiła). Na drugi dzień powtórka ale tylko z gazem bo reszty nie ruszałem i znowu ją słysze ale krótko. 3 dnia już nie przylazła ale na wszelki wypadek jeszcze przez kilka dni psikałem tym gazem. Najlepsze jest to ze kuna jest pod ochroną i nie mozesz jej ot tak zabić bo zaraz zieloni podniosą wrzawe i cie zamkną. Niestety żyjemy w kraju gdzie człowieka można zgnębić ale spróbuj zrobić coś robaczkowi to pójdziesz siedzieć

  Odpowiedz
  • Ja zrobiłem podobnie tylko że zamiast Duo Pro kupiłem ten silniejszy 3D Combosonic i płyn Kemo z100 i jest ok a mialem juz takie mysli zeby dach zrywać. Patentu z gazem nie stosowalem bo akurat u mnie nie bylo potrzeby ale mysle ze lepsze to niz te kostki domestosa czy sierść lwa:)

   Odpowiedz
  • Owszem kuna jest cwana ale nie gadaj że nie da się jej złapać, ostatnio złapałem dwie dzień po dniu na żywołapkę. Do ichrony domu przed kuną polecam zabezpieczyć siatką metalową z drobnymi oczkami miejsca przez które kuna wchodzi pod dach. U mnie pomoglo.

   Odpowiedz
 6. Tej nocny stał samochód w odległości 15m od urządzenia Viano i okazuje się że kuna przegryzła kabel … nie polecam nie działa.

  Odpowiedz
 7. Przede wszystkim kuna omija wszystko w co może sie zlapać wiec zapomnijcie o wszelkich klatkach żywołapkach to na nic sie to nie zda. Po drugie jesli kuna ma juz swoje mlode i zagnieździła sie u ciebie w domu to nie ma chu…zeby ją wypędzic i trzeba czekac az mlode dorosną, no chyba ze rozbierzesz dach i wyjebiesz cale gniazdo gdzie pieprz rośnie. Moim zdaniem i to mi sie juz potwierdzilo najlepiej zeby wogole nie podchodzila do domu i z kazdej strony świata mam zamontowany odstraszacz nie powiem jaki zeby nie robic reklamy. Z drugiej strony jesli kuna jeszcze nie ma mlodych to najlepiej wsadzic jej ultradźwięki + jakis preparat oparty na Geraniolu (np, kemo z 100 lub troche slabszy ale tanszy antibissan). A najlepsze jest to ze kuny nie mozna zabić bo jest pod ochroną. Paranoja

  Odpowiedz
  • No bez przesady chyba mozesz napisac nazwe bo wiele osob ma problem z kunami. Kiedys to tylko blisko lasow grasowaly a teraz wchodza na osiedla i to duzych miast. Masowy import od Angeli

   Odpowiedz
 8. Teraz temat ultradźwięków: zakres słyszalności kun kończy się w okolicach 14kHz . Kiedyś zrobiłem eksperyment i do wszystkich ówcześnie oferujących różności przeciwko kunom wysłałem meila aby bez względu na koszty przyjechali i Z GWARANCJĄ zabezpieczyli mi dom przed kunami, do dziś nie mam odpowiedzi. Odchody tygrysa, sierść psa, domestos są tak samo skuteczne jak perfumy – to nowy zapach, który wywołuje ostrożność ale po jakimś czasie staje się obojętny.
  Gdyby pozbywanie się kun było łatwe i proste byłyby setki firm usługowych a tak nie jest. W całej UE wiem tylko o 22 takich firmach, bo problem dotyczy nie tylko Polski.

  Odpowiedz
  • Jeśli wysłałeś e-mail do firm handlowych a nie usługowych to się nie dziw, że nie uzyskałeś odpowiedzi. Skoro człowiek słyszy w zakresie 20 Hz-16 kHz to jakim cudem słuch kuny, który jest bardziej czuły kończy się na 14 kHz?? Prosimy nie wprowadzać czytelników w błąd.

   Odpowiedz
 9. Ja próbowałem wszystkiego i powiem tak że żywołapki gówno dają bo kuna sie w to nie łapie. Złapał mi sie za to szczur a potem wiewiórka. Kuna obchodzi żywołapkę szerokim łukiem. Rozrzucałem tez sierść psa i nic to nie daje. Kostka domestosa nadaje sie do kibla tylko a nie do odstraszania kun.W tej chwili spsikalem zapachowym odstraszaczem tą dziure przez ktora kuna PRAWDOPODOBNIE wchodzi i załatalem dziure. Na struchu mam odstraszacz ultradzwikowy wlaczony 24h na dobe i pierwszej nocy slyszalem jak probowala sie dostac ale od tamtej pory juz nie slysze

  Odpowiedz
 10. To i ja wtrące swoje przyslowiowe 3 grosze. Przede wszystkim kuna to cwane bydle i każdy kto miał z nią do czynienia ten wie. Jest inteligentna wiec zrozumie kiedy jej nie chcemy w naszym otoczeniu. Ja miałem akurat ogromny problem z kuną na strychu która dawala sie we znaki w nocy i nad ranem. Zona chodzila wkur…. i mnie sie obrywalo przy okazji. Sposob jest jeden a w zasadzie dwa produkty. Ja postawilem wszystko na jedna karte i kupilem zapachowy odstraszacz Kemo w czarnej butelce Z100 i ultradźwiękowo-dźwiękowy 3D Combosonic (taki czarny z 3 głośnikami) Ten czarny combosonic ustawia sie na tryb C jak w instrukcji wtedy ten sygnal jest najbardziej dla kuny nieznośny. Odstraszacz zapachowy wali troche cytryną jak sie spryska ale mnie to lata bo i tak to na strychu spsikałem. Tego odstraszacza jak sie zamknie strych to wcale nie slychac. Efekt: Kuna pierwszej nocy zapieprzala jak nigdy (wydaje mi sie ze byla wkurw…) Drugiej nocy podobnie a trzeciej nocy cisza. Po tym wszystkim dekarz załatał wszystko co bylo do zalatania. Zobaczymy jak bedzie dalej. Pozdrawiam wszystkich walczących z tym ścierwem co w dodatku pod ochroną jest

  Odpowiedz
 11. Najlepszym rozwiązaniem na kunę jest niedopuszczenie żeby w ogóle wlazła nam do domu. Ja mieszkam przy lesie więc z kunami mam do czynienia ale od roku mam ustawiony odstraszacz kemo z głośnikami na 3 stronach domu. W dzień nie wlaczam tego ale na noc wlaczam i powiem ze od roku mak spokoj. Kuna omija moj dom bo te dxwieki sa dla niej bardzo nieprzyjemne. Ustawione mam pokretlo na „6”

  Odpowiedz
 12. Witam wszystkich. Kupiłam odstraszacz Antybandyta Duo Pro, w sumie jestem zadowolona bo kuny nie słychać ale mam inne pytanie bo ten odstraszacz mam caly czas podlaczony do pradu i on caly czas chodzi bo sie lampki palą, czy jak go wylacze to kuna wróci? Niech ktoś mądry się wypowie. Dzięki

  Odpowiedz
 13. Kolego żaden odstraszacz ultradźwiękowy nie zadziała przez ściany, sufit itp. Musiałbyś wsadzić go w poszycie w miejsce którędy kuna włazi ci na dach. Pozdraiwam

  Odpowiedz
 14. Mam FG015. Kuny gonią pod poszyciem dachu, gdzie nie ma dostępu z domu. Napiszcie gdzie zamotować. Czy na poddaszu? Czy ultradźwięki przejdą przez sufit?

  Odpowiedz
 15. Ok, skoro ultradźwięki nie przechodzą przez przeszkody to kto ma jakiś pomysł jak pozbyć się kuny która wlazła mi pod podbitkę? tzn siedzi sobie w ociepleniu. Jak pozbyć się jej, tylko prosze o powazne odpowiedzi

  Odpowiedz
 16. Kuna to taka dziw…że ku…uwzięła się na moje auto. Nie ruszy starego co stoi obok tylko nowiutkiego Mondeo pożarła cały wygłuszenie maski. Chyba one jakoś lubią zapach nowych samochodów. Kupie chyba ten zestaw bo już kurw..ca strzela

  Odpowiedz
  • Potwierdzam. Kuna lubuje sie w nowych samochodach u mnie mam to samo tylko ze ja mam nowiutką Corsę i pożartą tapicerkę +przewód od chłodnicy. gdyby nie to że zauważyłem gówno przy samochodzie (w garazu) to bym się nie kapnął że kuna mi weszła. Tak więc koniec historii taki że dziś samochód w warsztacie a w poniedzialek montaż odstraszacza i 500 zł wplecy i zajebiscie mi sie weekend zaczyna

   Odpowiedz
 17. A ja mam pytanie o bezpieczeństwo stosowania Kemo FG015, gdy ma się psa i kota w domu. Kuna szaleje pod dachem domu i zastanawiam się nad kupnem tego odstraszacza, bo gorąco polecacie. Ale to cudo działa też na psy i koty, więc co z moimi zwierzakami domowymi?

  Odpowiedz
  • Jeżeli Twoje zwierzęta domowe nie szaleją razem z kuną na strychu, to nie ma obaw, ponieważ ultradźwięki nie przechodzą przez przeszkody typu ściana, sufit itp.
   Dotyczy to wszystkich odstraszaczy ultradźwiękowych.
   Pozdrawiamy

   Odpowiedz
 18. Ja pozbyłam się kuny z domu (mam ten odstraszacz http://www.antybandyta.pl/ultradzwiekowy-odstraszacz-duzej-mocy-przeciwko-szkodnikom-kemo-fg015-p-221.html) ale żeby nie było zbyt pięknie to teraz kuna zamiast włazić do domu do wlazi mi pod samochód. W związku z tym mam pytanie bo tego odstraszacza nie zamontuje w aucie. Który odstraszacz samochodowy sprawdził się komuś? Mam na oku dwa modele Kemo m100n i Kemo m180 tylko nie wiem czy warto dopłacać do wodoszczelnego skoro i tak mam pokrywe pod silnikiem i tam woda nie dochodzi, a różnica w cenie jest dwukrtona?

  Odpowiedz
 19. Dzień dobor wszystkim, którzy borykają się z problemem kun. Mój przypadek jest taki, że mieszkam niedaleko lasu i mam sąsiedztwo w postaci kun, które teraz niedawno jakoś się rozmnożyły na moim terenie i lezą w szkodę. Kuna u mnie wchodzi po rynnie i przegryzła sobie drewnianą podbitkę i włazi mi na poddasze. Mam pytanie jak się jej pozbyć, żeby wogóle nie wchodziła na dach? Myślałem o jakiejś kolczatce z drutu. Drugie pytanie jak działają te odstraszacze ultradźwiękowe? Widzę taki jeden model który by chyba był dobry dla moich potrzeb Antybandyta Kemo FG015. Czy może ktoś go ma i może polecić? Dziękuję za odpowiedź

  Odpowiedz
 20. Polecam spróbować sposób, który u mnie skutkuje od kilku lat: popryskać komorę silnika (po blachach) oliwą w sprayu (np. WD40) a następnie obficie posypać mieloną ostrą papryką chili (z torebki). Trochę wygląda to nieestetycznie, ale skutecznie drażni nos kuny.

  Odpowiedz
 21. Ja chciałam się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami na temat odstraszaczy kun. miałem taki problem że kuna mi wlazła gdzieś na strych i w nocy bylo tylko słychac na chodzi po strychu a w dzień jej nie bylo. Było to bardzo irytujące bo samej po strychu w nocy nie bardzo chcialo mi się chodzić. Kupiłam więc dwa odstraszacze Antybandyta. Jeden ten Duo Pro a drugi FG015. Koszt spory bo ok 350zł ale…kuny nie ma od kilku dni. Pisze to bo wiem że wiele ludzi ma ten sam problem z „niechcianymi gośćmi” a ja znalazłam na to sposób i to skuteczny. Pozdrawiam Was Ania

  Odpowiedz
  • Czy mógłbyś podzielić się informacją jakich argumentów używałeś aby ich przekonać do uznania tych szkód jako podlegające ubezpieczeniu?

   Odpowiedz
 22. Widze, że toczy sie dyskusja na temat odstraszania kun. Z doswiadczenia powiem wam ze w moim przypadku najlepiej sprawdzil sie odstraszacz Antybandyta Duo Pro, to znaczy innego nie mialem ale ten sie sprawdzil, ale mam teraz inne ptanie do znawców, czy ten odstraszacz moze byc uzywany na koty?

  Odpowiedz
 23. A ja mam inne pytanie. Czy ubezpieczyciele wypłacaja odszkodowania za szkody jakie wyrządziła kuna? Jeśli tak to którzy ubezpieczyciele?

  Odpowiedz
  • Najlepiej jak zadzwonisz i wtedy się dowiesz bezpośrednio. Wątpie żeby którys ubezpieczyciel wypłacił kase za szkody wyrządzone przez kuny

   Odpowiedz
 24. Ja mam w samochodzie zainstalowany ten czarny Antybandyta Kemo M180 już ponad rok i zero kuny a wczesniej kable przegryzione cale szczescie ze hamulcowych nie przegryzla tylko elektryczne

  Odpowiedz
 25. Ja mam FG015 na działce. kupiłem w tamtym roku i na myszy działa zajebiście. Teraz mam problem z kuną w aucie i szukam jakiegoś mechanika co mi zamontuje niedrogo tego M176, najlepiej w okolicach Wrocławia, zna ktoś poleca?

  Odpowiedz
 26. A kto mi da jednoznaczną odpowiedź jaki odstraszacz kun kupić do samochodu? I po drugie czy instrukcja jest na tyle ok napisana ze samemu to moge zainstalowac czy mam wołac mechanika?

  Odpowiedz
  • Ja się nie bawiłem w instalacje Mój mechanior założył mi za 50 zł. Skoro on wział za to 50 zł to pewnie to jest proste bo to drogi mechanik

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.