Naczynia Delimano FiveStar Legend opinie

Delimano FiveStar Legend to na dzień dzisiejszy najnowsza i najbardziej zaawansowana linia naczyń kuchennych marki Delimano. Kto jest ze mną od początku istnienia serwisu ten wie, że przetestowałem już najróżniejsze wersje garnków i patelni. Jedne były lepsze, inne gorsze.  Zdarzały się krytyczne opinie, zwłaszcza co do linii Stone Legend. I choć pomimo broniłem tych naczyń (sam je posiadam i korzystam) to wielu z was zwracało uwagę na łatwość zarysowania powłoki.

Wydaje mi się firma do serca sobie wzięła wszelkie negatywne opinie. Najnowsza seria Five Star bardzo duży nacisk kładzie właśnie na powłokę. Jej wyjątkową jakość i trwałość zapewniają kamień, tytan, diament i srebro.

Wszystkie naczynia z nowej serii zostały pokryte nieprzywierającą powłoką nowej generacji QuanTanium®. Nowa wersja tej powłoki składa się 8 warstw zawierających mix najbardziej odpornych materiałów.

Przepis na odporną powłokę wydaje się być prosty. Cząsteczki diamentu, tytanu, prawdziwego kamienia i srebra zostały wmieszane w powłokę, dzięki czemu zdaniem producenta stała się ona niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia.

*w porównaniu z powszechnie stosowanymi powłokami.

  1. Druga warstwa kolorowej emalii na stali
  2. Pierwsza warstwa emalii bazowej na stali
  3. Wysokiej jakości stal
  4. Pierwsza wewnętrzna warstwa emaliowana ze stali
  5. Druga wewnętrzna warstwa emaliowana ze stali
  6. Pierwsza warstwa nieprzywierająca QuanTanium®
  7. Druga warstwa nieprzywierająca QuanTanium® z dodatkiem kamienia, srebra, tytanu i diamentów
  8. Trzecia warstwa nieprzywierająca QuanTanium® z efektem iskrzącego brylantu

W tej chwili nowa linia garnków FIVESTAR dostępna jest na oficjalnej stronie Delimano

Jeśli ktoś poluje na okazje to teraz do okrągłego garnka dodawany jest mikser Delimano Joy za 1 zł

garnek delimano fivestar z mikserem za 1 zł

6 komentarzy do “Naczynia Delimano FiveStar Legend opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.