Dziś na tapecie mamy środek farmaceutyczny o nazwie Maxon Active. Środek ten dedykowany jest wszystkim mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji.

maxon active

Maxon Active od Grupy Adamed

Zapewne wszyscy słyszeli o niebieskiej tabletce Viagry. Niestety nie każdy mężczyzna mógł sobie na nią pozwolić. Po pierwsze był to lek na receptę, po drugie jego cena była dość wysoka, a po trzecie pojawiło się mnóstwo podróbek Viagry. Maxon Active od grupy Adamed posiada w swym składzie tę samą substancję aktywną cytrynian sildenafilu, co jego droższy niebieski odpowiednik, a jego cena wynosi niecałe 25 zł za dwie tabletki, czyli jedno satysfakcjonujące zbliżenie kosztuje nas niecałe 12,5 zł:) A najważniejsze jest to, że Maxon Active od niedawna dostępny jest bez recepty. Jest to o tyle ważne, że zaburzenia erekcji nie są problemem, z którym facet się obnosi, a wręcz przeciwnie, jest to problem bardzo wstydliwy, a teraz z tym problemem można sobie poradzić, nawet nie odwiedzając apteki, bowiem wszystko można załatwić online poprzez aptekę internetową. Istnieje oczywiście druga strona medalu, ponieważ Maxon Active może, choć nie musi opóźnić wizytę u lekarza, a może się to skończyć nie najlepiej.

Maxon Active działanie

Pamiętam, jak byłem późnym nastolatkiem, starsi koledzy, którzy zażywali Viagrę opowiadali niestworzone historie o erekcji trwającej całą noc. Teraz kiedy znam schemat działania leku, stwierdzam, że owe historie były wyssane z palca. Aby Maxon Active zaczął działać potrzebny jest bodziec erotyczny. Erekcja sama z siebie nie występuje. Owszem u zdrowego faceta trwa ona nieco dłużej, ale na pewno nie jest to cała noc ani nawet magiczne 4 godziny od których huczy Internet. Przyznam się, że na potrzeby tego artykułu spróbowałem pół tabletki wieczorem i powiedziałem o tym żonie, która postarała się o odpowiedni bodziec:) Akurat w moim przypadku nie odczułem większej, choć słowo „większej” nie jest może właściwe, no ale nie odczułem istotnej różnicy w jakości stosunku. Na pewno mężczyźni, którzy cierpią na zaburzenia erekcji odczują różnicę, bowiem w niektórych przypadkach jest to być albo nie być kochankiem.

Maxon Active opinie

Jeżeli ktoś z Was chce się podzielić swoją opinią i efektami działania Maxon Active nie proszę napisze komentarz do tego posta. Wszystko jest anonimowe, nie zbieramy adresów e-mail, imię można wpisać anonimowe. Wasza opinia jest o tyle ważna, że może przyczynić się do poprawy życia intymnego niejednego mężczyzny. A tym wszystkim, którzy tak jak ja chcą spróbować Maxon Active na własną odpowiedzialność przypominam, aby najpierw zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, zwłaszcza wtedy kiedy macie problem z ciśnieniem.

[poll id=”21″]

Maxon Active

Maxon Active - 19,9 zł
 • Dawka - 80%
  80%
 • Jakość - 85%
  85%
 • Szybkość działania - 75%
  75%
 • Stosunek cena/jakość - 80%
  80%