Dziś przetestujemy dla was produkt, który z pewności spodoba się płci pięknej, zwłaszcza tej części, która ma w szafce prostownicę do włosów lub jej nie posiada a nosi się z jej zakupem.

Simply Straight – szczotka do prostowania włosów. Szczoteczkę przetestuje dla Was nasza koleżanka Ania z Ciechanowa, która jest zawodową wizażystką i stylistką fryzur https://annadebska.pl

Kiedy przynieśliśmy Ani szczotkę Simply Straight, ta rzekła :” Kolejny amerykański wynalazek rodem z Chin i że niby ma wyprostować włosy tak :)?”

Ale zacznijmy od początku. Szczotka zapakowana jest jak na amerykański produkt przystało w piękne kolorowe pudełko, która ma zachęcać do zakupu

simply straight szczotka prostująca włosy simply straight szczotka do prostowania włosów

Na pudełku widać zdjęcia „przed” i „po”. No cóż jako, że papier wszystko przyjmie, podchodzimy do nich z przymrużeniem oka.

W środku znajdziemy samą szczotkę i krótką instrukcję.

simply straight szczotka

Producent zaleca ostrożność, ponieważ jego zdaniem szczotka może wypalić oczy???

Po chwili namysłu przestajemy się dziwić, w końcu jest to produkt na rynek amerykański, a amerykanie mogą mieć różne dziwne pomysły, dlatego im więcej ostrzeżeń tym bardziej producent jest chroniony. Poza tym mamy tu też informację, że szczotka Simply Straight przeznaczona jest tylko do użytku domowego, a gdy kiedyś będzie potrzeba jej wyrzucenia, trzeba to zrobić w punkcie odbioru urządzeń elektrycznych.

simply straight szczotka do prostowania włosów

Sama szczotka ma dość pokaźne wymiary. Długość całkowita z rączką wynosi 27 cm,  długość samej szczotki to 13 cm, a jej szerokość to 7 cm. Szczotka Simply Straight waży 419 g z kablem, natomiast bez kabla 316 g. Wykonana jest z materiału dobrej jakości. Kabel elektryczny o długości 1,8 m jest gruby w odróżnieniu do chińskich podróbek tego urządzenia, które podobno pojawiły się w Polsce. Dodatkowo połączenie kabla ze szczotką jest obrotowe 360o, co skutecznie zapobiega jego skręcaniu się. Kolor szczotki z zewnątrz jest czarny, natomiast część wewnętrzna to fuksja. Na rączce Simply Straight znajdziemy 3 przyciski: on/off oraz zwiększające i zmniejszające temperaturę. Szczotka wyposażona jest również w elektroniczny wskaźnik temperatury.

simply straight

Test szczotki Simply Straight

Nic nam po wyglądzie zewnętrznym i elektronicznych bajerach, póki nie sprawdzimy jak szczotka faktycznie prostuje włosy.

Producent zaleca aby włosy prostować od spodu pasemka, tak jak na załączonym obrazku pokazuje Ania.

szczotka simply straight opinie

Po pierwszym ruchu już widać, że wcale to nie taki bubel jak mogło się wydawać sądząc po opakowaniu. Szczotka faktycznie bardzo dobrze radzi sobie z prostowaniem włosów i robi to o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnej prostownicy. Nie trzeba używać grzebyka, żeby rozczesać pasemko.

Poniższy obrazek pokazuje efekt prostowania po ok. 5-6 minutach pracy.

simply straight test na forum recenzji

Dodatkową zaletą szczotki Simply Straight jest to że jej część grzejna mimo, że nagrzewa się do wysokich temperatur (ponad 200 stopni), to czarne końcówki, które widać na powyższych zdjęciach mają niższą temperaturę i podczas prostowania można dotknąć je dłonią bez ryzyka poparzenia.

Oczywiście przed prostowaniem włosów warto użyć jakiś środek ochronny przed wysokimi temperaturami.

Szczerze mówiąc, jak na produkt wyprodukowany w Chinach szczotka Simply Straight jakością dorównuje produktom takich firm jak Fox czy Babyliss. Na początku myślałam, że to kolejny kit z TV, ale mile się zaskoczyłam. Simply Straight na prawdę dobrze prostuje włosy.

Za przetestowanie szczotki dziękujemy Pani Annie Dębskiej, zawodowej wizażystce oraz stylistce fryzur, która oferuje również przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Ciechanowie, Płońsku, Pułtusku, Mławie i Warszawie https://annadebska.pl

Oryginalną kupisz tutaj

Szczotka prostująca włosy Simply Straight - 119.99 zł
 • Jakość wykonania - 90%
  90%
 • Łatwość obsługi - 85%
  85%
 • Szybkość nagrzewania się - 80%
  80%
 • Poręczność - 75%
  75%
 • Skuteczność prostowania - 80%
  80%
 • Wrażenia ogólne - 75%
  75%