Nicer Dicer Fustion Smart opinie

Dziś przyjrzymy się nowej szatkownicy od Topshop o nazwie Nicer Dicer Fusion Smart. Na łamach naszego serwisu mieliśmy już okazję testować poprzednika tego modelu o naziwe Nicer Dicer Plus. Producent urządzenia wziął wszystko co najlepsze z poprzedniego modelu i dodał kilka funkcji w nowym modelu Fusion Smart. Czy to wyszło na dobre? Zobaczymy

Nicer Dicer Fusion Smart

Pierwsze wrażenia po odpakowaniu z pudełka są bardzo pozytywne. Szatkownica jest świetnie wykonana. Plastiki są sztywne i bardzo dobrze spasowane. Aż dziw bierze, że to produkt made in China. Do zestawu dołączona jest instrukcja zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Kilka minut obcowania z szatkownicą wystarczy, aby połapać się co jest do czego i jak się to używa. Szatkownica Nicer Dicer Fusion Smart wyposażona jest w system wspomagający szatkowanie. Jest to system, który cofa pokrywkę szatkownicy, w momencie kiedy opuścimy ją w dół. Siłę nacisku reguluje się poprzez wciśnięcie tych przycisków:

Nice Dicer Fusion Smart opinie

Do urządzenia dołączone są różne ostrza, dzięki który można szatkować warzywa i owoce w róże kształty.

nicer-dicer-fusion-smart-14 nicer-dicer-fusion-smart-13 Nicer Dicer Fusion Smart

Do testów posłużyły mi tradycyjne polskie owoce i warzywa, czyli ziemniak, cebula i jabłko i ogórek.

Nicer Dicer Fusion Smart

Poprzedni model model, zdaniem naszych czytelników miał problemy z szatkowaniem surowych, twardych warzyw, tym bardziej ciekaw byłem rezultatu pokrojenia ziemniaka.

nicer dicer fusiom smart opinie

Mimo, że do szatkowania użyłem niewłaściwej części górnej, to mimo wszystko Nicer Dicer Fusiom Smart dał sobie radę. Krojenie ziemniaka na frytki na prawdę jest proste i trwa ułamek sekundy.

Nicer Dicer Fusion Smart

W zależności od upodobania frytki mogą być grubsze lub cieńsze, wystarczy tylko włożyć odpowiednie ostrze. Podobnie ma się sprawa z cebulą, nie wiem jak Wy, ale ja przy krojeniu cebuli zawsze płaczę ( o ile jest to nasza tradycyjna cebula)

Nicer Dicer Fusion Smart cena

Ważne aby nasze warzywa położyć na ostrzach płaską ich stroną. To ułatwia szatkowanie. Rezultat można zobaczyć na poniższym zdjęciu:

Nicer Dicer Fusion Smart sklep

Podobnie jak w przypadku ziemniaków na frytki, możemy poszatkować na mniejsze lub większe kawałki. Te mniejsze idealnie nadadzą się do mojego ulubionego tatara.

Szatkowanie twardych warzyw nie stanowi już problemu dla nowej wersji Nicer Dicer, dlatego ogórka i jabłko poszatkowałem już tylko proforma

nicer-dicer-fusion-smart-3 nicer-dicer-fusion-smart-4 nicer-dicer-fusion-smart-7 Nicer Dicer Fusion Smart

 

Po godzinie pracy z Nicer Dicer Fusion Smart śmiało mogę powiedzieć, że produkt jest godny uwagi. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to, że warzywo najpierw trzeba przekroić na pół, żeby szatkownica bez problemu go poszatkowała. Wkładając całą cebulę nie liczby na szczęście, nie uda się to. Jak wcześniej wspomniałem producentowi należy się plus za jakość wykonania. Nowy Nicer Dicer na prawdę jest porządnie wykonany.

Innowacyjną funkcją w Nicer Dicer Fusion jest przycisk „Push” na pokrywce, po wciśnięciu którego pozbywamy się wszelkich resztek po szatkowaniu, które weszły między „ząbki” urządzenia. Dzięki temu nie musimy płukać szatkownicy, tylko wystarczy włożyć ją do zmywarki (oprócz ostrzy, ponieważ zmywarka może je stępić)

 

 

 

5 komentarzy do “Nicer Dicer Fustion Smart opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.