Materac nawierzchniowy Dormeo Silver Plus opinie

Materace nawierzchniowe przezywają prawdziwą rewolucję. Do niedawna ego rodzaju produkt był zupełnie nieznany a dzis produkuje go większość czołowych producentów materacy. Nic więc dziwnego, że materace nawierzchniowe stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie.

Dziś przyjrzymy się najnowszemu materacowi marki Dormeo o nazwie Silver Plus.

Model Silver Plus wyprodukowany został z wysokiej jakości pianki Ecocell® o grubości 4 cm. Materac może się posiada 3 strefy podparcia dla głowy, bioder i stóp. Każda strefa jest innej twardości.

Materac dodatkowo zaimpregnowano jonami srebra. Zabieg ten zapewnia antybakteryjną ochronę w postaci skutecznego efektu bakteriostatyczny wobec dużej liczby bakterii, w tym MRSA (oporny na metycylinę gronkowiec złocisty), a także wobec niektórych drożdży i mikro-grzybów. Impregnacja jonami srebra redukuje również liczbę bakterii odpowiedzialnych za przykre zapachy. Dodatkowa zaletą jest eliminacja roztoczy.

Materac Silver Plus na spodzie posiada antypoślizgowe punkty, dzięki czemu zawsze stabilnie przylega do powierzchni na której leży. Warto dodać, że zdejmowana powłoka nadaje się do prania w 40 °C.

Komu się przyda materac nawierzchniowy?

Materace nawierzchniowe powstały z myślą o osobach, które:

  • Śpią na starych i niewygodnych kanapach lub sofach.
  • Mieszkają w małych mieszkaniach i tych, które potrzebują rozwiązania dla gości.
  • Szukają prostego rozwiązania w podróży (materac można zwinąć w rulon)
  • Mieszkających w akademiku – to doskonała alternatywa względem kupna nowego materaca lub łóżka.
  • Ćwiczą w domu na karimatach, ale jest ona zbyt twarda.

3 komentarze do “Materac nawierzchniowy Dormeo Silver Plus opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.