Na łamach Centrumopinii.pl opisywaliśmy już różne materace. Jedne droższe, drugie tańsze. Dziś króciutko o nowy materacu nawierzchniowym Dormeo Hero.

Osobiście bardzo lubię markę Dormeo. Pierwszy materac tej firmy kupiłem jakieś 10 lat temu (nieprodukowany już chyba model 2+12), potem po drodze było kilka materaców nawierzchniowych (w tym jeden z moich ulubionych roll-up, na którym spałem podczas wakacji w namiocie).

dormeo hero opinie

Dormeo Hero to materac nawierzchniowy, a więc taki który kładziemy na już istniejące łóżko. Materac nawierzchniowy Hero został wykonany z oddychających materiałów, a dzięki piance Ecocell® nowej generacji zapewnia też doskonałe wsparcie dla kręgosłupa i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Posiada 3 strefy podparcia (strefa głowy i szyi, strefa bioder i strefa stóp). Obecnie dobrą praktyka jest impregnowanie materacy.

Akurat w tym modelu Dormeo zastosowało impregnację Re-vitalize, będąca źródłem anionów to znaczy, że została pokryta substancją produkującą jony ujemne (aniony), które mają bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i regenerację. Dzięki takiej obróbce tkanina materaca poprawia jakość snu i wypoczynku, przyspiesza proces rewitalizacji i regeneracji organizmu, pomaga się odprężyć i pozbyć stresu, posiada właściwości antybakteryjne, chroni przed rozwojem drobnoustrojów i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami

Impregnacja CleanEffect® ma zapewniać ochronę przed kurzem, bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami.
System AirX i unowocześniona powłoka zewnętrzna sprawiają, że materac nawierzchniowy Hero jest oddychający i nie pochłania wilgoci.

Warstwa antypoślizgowa sprawia, że materac nawierzchniowy nie zsuwa się i  zawsze pozostanie na swoim miejscu.
Warstwę zewnętrzną można zdjąć i wyprać w pralce w 40°C.
Możesz używać go wszędzie: w domu (na niewygodnej kanapie, sofie, łóżku, materacu, podłodze…), na wyjeździe, w domku letniskowym, na biwaku, w akademikach etc.

 

kod rabatowy kupon Dormeo

Materac nawierzchniowy Dormeo Hero

Materac nawierzchniowy Dormeo Hero - 189 zł

Nazwa produktu: Materac nawierzchniowy Dormeo Hero

Opis produktu: Materac nawierzchniowy Dormeo Hero

Marka: Dormeo

Cena: 189

Waluta:

 • Jakość wykonania - 8/10
  8/10
 • Innowacyjność - 7/10
  7/10
 • Łatwość czyszczenia - 7/10
  7/10
 • Stosunek cena/jakość - 8.5/10
  8.5/10
Ocena ogólna
7.6/10
7.6/10