Delimano Spiralizer krajalnica spiralna Brava opinie

Na łamach Centrumopinii mieliśmy już okazje opisywać najróżniejsze krajalnice. Tym razem coś dla wizjonerów kulinarnych i wszelkich designerów potraw:) Delimano wypuściło na rynek dość ciekawą krajalnicę, która sprawia że potrawy nabierają nowego wyglądu. Delimano Spiralizer bo o niej mowa to krajalnica spiralna, dzięki której warzywa i owoce pokroisz w ciekawe wzory a wszystko dzieje się w mgnieniu oka.

Krajalnica Delimano wykonana jest z twardego plastiku. Wszystko jest dobrze spasowane a wzornictwo dopasuje sięniemal do każdego wystroju kuchni.

Na pierwszy rzut oka wprawni kucharze pomyślą, że ok, wszystko fajnie ale jak to przykręcić do stołu żeby nie latało i trzymało się kupy? W krajalnicy pod spodem umieszczono gumę antypoślizgową dzięki której wszystko stoi stabilnie podczas pracy.

W zestawie Delimano Spiralizer znajdują się 3 różne ostrza, które tworzą atrakcyjne kształty

  1. Szersze spiralne ostrze do stworzenia tagliatelle z cukinii czy papryki
  2. Cieńsze spiralne ostrze do stworzenia warzywnego spagheti
  3. Wstążeczkowe ostrze do cięcia ziemniaków, marchewki i cebuli bez łez:)

Tak zastanawiałem się kto oprócz szefa kuchni w swoim domu będzie miał radość z takiej krajalnicy i wpadłem na pomysł, że to może byc idealne rozwiązanie dla rodziców, których pociechy nie chcą jeść warzyw. Kiedy podamy je w takiej formie jak wychodzą z krajalnicy, ciężko będzie się im oprzeć.

 

 

 

2 komentarze do “Delimano Spiralizer krajalnica spiralna Brava opinie”

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.