Producenci przyrządów do ćwiczeń co i raz na zaskakują czymś nowym. Tym razem pomysł nie jest nowy, ale wykonanie jak najbardziej tak. Mowa o nowym urządzeniu do ćwiczeń o nazwie Gymbit Ab Trainer. Każdy kto uważnie śledzi reklamy produktów z TV, ten zapewne skojarzy go ze słynnym Ab Rocket, który był hitem w treningu mięśni brzucha w latach 2006-2008. Na Ab Rocket mogliśmy trenować jedynie mięśnie brzucha. Na Gymbit Ab Trainerze możemy wykonywać również inne ćwiczenia.

Urządzenie jest dość prostej konstrukcji i działa na zasadzie sprężyn oporowych. Sprężyny mogą mieć różny przekrój co przekłada się na siłę oporu z jaką działają. Sama wymiana sprężyn jest bardzo łatwa, więc szybko można przejść z jednego ćwiczenia do drugiego.

Gymbit Ab Trainer umożliwia wykonywanie 8 różnych ćwiczeń (choć wszystko zależy od naszej wyobraźni), jak również trening kardio. Dodatkowo dzięki regulacji stopnia oporu możesz wybrać, do jakiej sylwetki będziesz dążyć – smukłej czy raczej umięśnionej.

Oczywiście nic nie zastąpi treningu na siłowni pod okiem trenera personalnego, lecz niestety nie każdy może sobie na to pozwolić. Gymbit Ab Trainer może być dobrym początkiem w dążeniu do poprawy naszej sylwetki.

Radosław Dębski, Mistrz Polski Juniorów w kulturystyce.

Gymbit Ab Trainer - 49.99 zł

Nazwa produktu: Gymbit Ab Trainer

Opis produktu: Gymbit Ab Trainer maszyna do rzeźbienia mięśni brzucha

Cena: 49

Waluta:

 • Jakość wykonania - 8/10
  8/10
 • Łatwość użytkowania - 8.5/10
  8.5/10
 • Skuteczność - 7.5/10
  7.5/10
 • Stosunek cena/jakość - 8/10
  8/10
Ocena ogólna
8/10
8/10