Gymbit Ab Trainer do ćwiczeń opinie

Producenci przyrządów do ćwiczeń co i raz na zaskakują czymś nowym. Tym razem pomysł nie jest nowy, ale wykonanie jak najbardziej tak. Mowa o nowym urządzeniu do ćwiczeń o nazwie Gymbit Ab Trainer. Każdy kto uważnie śledzi reklamy produktów z TV, ten zapewne skojarzy go ze słynnym Ab Rocket, który był hitem w treningu mięśni brzucha w latach 2006-2008. Na Ab Rocket mogliśmy trenować jedynie mięśnie brzucha. Na Gymbit Ab Trainerze możemy wykonywać również inne ćwiczenia.

Urządzenie jest dość prostej konstrukcji i działa na zasadzie sprężyn oporowych. Sprężyny mogą mieć różny przekrój co przekłada się na siłę oporu z jaką działają. Sama wymiana sprężyn jest bardzo łatwa, więc szybko można przejść z jednego ćwiczenia do drugiego.

Gymbit Ab Trainer umożliwia wykonywanie 8 różnych ćwiczeń (choć wszystko zależy od naszej wyobraźni), jak również trening kardio. Dodatkowo dzięki regulacji stopnia oporu możesz wybrać, do jakiej sylwetki będziesz dążyć – smukłej czy raczej umięśnionej.

Oczywiście nic nie zastąpi treningu na siłowni pod okiem trenera personalnego, lecz niestety nie każdy może sobie na to pozwolić. Gymbit Ab Trainer może być dobrym początkiem w dążeniu do poprawy naszej sylwetki.

Radosław Dębski, Mistrz Polski Juniorów w kulturystyce.

8 komentarzy do “Gymbit Ab Trainer do ćwiczeń opinie”

 1. Kupno tego urządzenia to pomyłka. Nawet z największym obciążeniem (a jestem osobą drobną, mającą 157 cm wzrostu i ważącą niecałe 50 kg) nie czuć, aby ćwiczenia na tym przyrządzie przynosiły jakikolwiek efekt. Bez problemu (testując różne ułożenia ciała) zrobiłam za pierwszym podejściem przeszło 300 brzuszków. W normalnych warunkach – tj. bez dodatkowych przyrządów, pomocy drugiej osoby czy po prostu wcześniejszego treningu i przygotowania – byłoby to niemożliwe! Żadnych zakwasów, bólu, uczucia, że mięśnie faktycznie pracują! Nic – jakbym w ogóle nie ćwiczyła! I nie jest to zaletą urządzenia – raczej świadczy o braku jego funkcjonalności. Zmarnowane pieniądze – urządzenie nie spełnia oczekiwań. Jedynym plusem produktu jest jego wykonanie – jakość wydaje się adekwatna do ceny (oczywiście tej promocyjnej, czyli ok 150-180 zł).
  Ogólnie nie polecam – ani urządzenia, ani sklepu Mango, który mnie zwodził i wysłał do mnie przedmiot z przeszło miesięcznym opóźnieniem.

  Odpowiedz
 2. Bez diety i tak nie schudniesz. Jak sie żre jak świnia to się wygląda jak świnia. Dziękuję wszystko w temacie

  Odpowiedz
  • jest Pan żenujący,obraza Pan otyłych ludzi, ja mam dietę 1200 kcal i ćwicze 2 h dziennie na siłowni,oraz w domu (w domu mam Gymbit ab trainer-jest dobry,mam rowerek,wioslarz,steper) a mam problem z chudnięciem,chudnę ale wolniej,biorę leki które spowalniają przemiane materii natomiast sprawiają ze łatwiej sie tyje, poza tym tu chodzi tez o mięśnie,Pana komentarz jest nie na miejscu, nie czuje sie obrazona bo na takich jak Pan nie można sie obrażać,jestem dumna że z 120 kg zeszłam do 90 (nie czuje się „świnią”,to zwierzeta bardzo potrzebne) i czekam aby zejść do 68 do końca grudnia

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.