Musimy się już do tego przyzwyczaić, że w reklamach telewizyjnych będziemy coraz częściej spotkać produkty służące poprawie naszego stanu zdrowia. Ponieważ wyż demograficzny w tej chwili to ludzie około 40 roku życia, więc pomału zaczynają się problemy z funkcjonowaniem naszego organizmu.

W dodatku cały ten stres, niezdrowy tryb życia bla bla, wszystko znamy tą regułkę. Ale nie o tym dzisiaj. Dziś będzie o kolejnym środku, który ma nam pomóc, tym razem z problemami skóry, dlatego skupimy się na najnowszym produkcie z TV Okazje o nazwie „Medi Balm”. Innymi słowy o maści, która potrafi zdziałać cuda.

Maść Medi Balm

Czym jest Medi Balm?

To „maść terapeutyczna o właściwościach leczniczych”. Zdaniem dystrybutora jej naturalny skład ma zapewnić skuteczne działanie bakteriobójcze i przeciwgrzybicze, w dodatku ma właściwości uelastyczniające i ochronne.

Zerknijmy zatem na skład maści. Znajdziemy tutaj:

 • Baza – masło SHEA – olej roślinny uzyskiwany z owoców masłosza Parka
 • Olejek arganowy – zwany tez płynnym zlotem ma rewelacyjne właściwości regeneracyjne skóry
 • Olejek rycynowy – oczyszcza i zmiękcza skórę
 • Olejek z rokitnika – nawilża i uelastycznia skórę

Procesy naprawcze skóry przyspieszają obecne w składzie:

 • Witamina C w postaci olejowej;
 • Witamina E;
 • Beta-karoten;
 • Allantoina;
 • D-panthenol;

Właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne zapewnia obecność nanosrebra.

Jeżeli szczegółowo zapoznamy się z składem maści można stwierdzić, że służy ona do redukowania podrażnień i stanów zapalnych, uelastycznia skórę i chroni ją. Dzięki składnikom zawartym w maści wykazuje działanie szybkogojące, bakteriobójcze i przeciwgrzybicze, a to z kolei pomaga zwalczyć liszaje, czyraki czy egzemę.

Maść sprawdza się w leczeniu na przykład ran odleżynowych, łagodzi objawy łuszczycy i pomaga leczyć infekcje grzybicze.

Jeśli szukasz jeszcze bardziej efektywnej wersji maści, rozejrzyj się za wersją PLUS, do której link znajdziesz poniżej.

Nowa maść Medi Balm Plus

Istnieje nowa formuła maści z dodatkiem „PLUS”. Medi Balm Plus to certyfikowany wyrób medyczny, którego skuteczność potwierdzają testy kliniczne. Ma działanie gojące, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, ochronne i uelastyczniające skórę. To naturalna maść, która działa niezwykle efektywnie i błyskawicznie na podrażnienia skóry i stany zapalne.

Maść Medi Balm

Maść terapeutyczna Medi-Balm
Maść Medi Balm

Nazwa produktu: Maść terapeutyczna Medi-Balm

Opis produktu: Maść Medi Balm to "maść terapeutyczna o właściwościach leczniczych", dlatego jej naturalny skład ma zapewnić skuteczne działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, uelastyczniające i ochronne.

Marka: Medi Balm

Cena: 44.57

Waluta:

 • Skuteczność - 8.5/10
  8.5/10
 • Cena - 9.2/10
  9.2/10
Ocena ogólna
8.9/10
8.9/10

Podsumowanie

Medi Balm to „maść terapeutyczna o właściwościach leczniczych”. Zdaniem dystrybutora jej naturalny skład ma zapewnić skuteczne działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, uelastyczniające i ochronne.