Biurko Lavoro FunDesk opinie

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami i zapewne wielu rodziców (w tym ja) rozgląda się za wygodnym biurkiem dla swojego dziecka. Nie wiadomo, czy z powodu pandemii koronawirusa, dzieci będą chodziły do szkoły, czy też przyjdzie nam przyzwyczaić się do lekcji online. Jeśli sprawdzi się gorszy scenariusz to przynajmniej można zadbać o wygodne miejsce do pracy dla naszego dziecka.

Biurko lavoro fundesk opinie

Zacznijmy od tego, że FunDesk to cała seria różnego rodzaju biurek, krzesełek dla najmłodszych. Na pierwszy rzut oka widać, że twórcy mieli w głowie jedno słowo – „ergonomia”. I tutaj pod tym względem nie ma się do czego przyczepić.
Zestaw Lavoro to niezwykle funkcjonalny komplet, który składa się z biurka i krzesełka. Wysokość stolika oraz krzesełka jest regulowana, dzięki czemu można dopasować rozmiar zestawu do wzrostu dziecka. Na nóżce biurka znajduje się skala, aby ułatwić odpowiedni dobór rozmiaru. Blat biurka można pochylić (do 50 stopni) według osobistych preferencji.

Krzesełko z zestawu Lavoro wyposażone jest w otwory wentylacyjne. Regulowane biurko wyróżnia się specjalną barierką antypoślizgową, wbudowanym piórnikiem oraz mechanizmem zapobiegającym przytrzaśnięciu palców.

Rozmiar blatu dobrany jest optymalnie dla dziecka z podstawówki i wynosi 794 mm x 608 mm. Wymiary ruchomej części: 794 mm x 394 mm.

Zestaw dostępny jest w 3 kolorach: różowym, niebieskim oraz niebiesko-szarym.

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.