Marki własne sklepu Gearbest

Zapewne wchodząc do któregokolwiek chińskiego sklepu internetowego napotkałeś na dziwne nazwy marek, o których nie słyszałeś. Na nic zdaje się poszukiwanie w Google opinii, bo marki te znikają tak szybko jak powstają. Istnieje jednak kilka wyjątków, gdzie chińskie marki wypracowały sobie w miarę stabilną pozycję lub już nawet są podrabiane. Przykładem chociażby jest Xiaomi. Niektóre duże sklepy internetowe np. tytułowy Gearbest wyszukuje wśród rodzimych producentów, produkty sprawdzone i dobrej jakości i sygnuje je swoja marką. Przykładem właśnie takich marek własnych jest Alfawise, Gocomma czy Utorch, które dzięki wsparciu finansowemu potentata jakim jest Gearbest, powstają produkty bardzo dobrej jakości, które śmiało można sprzedawać w UE z 2-letnią gwarancją.

Dla przypomnienia, dziś (28.04.2019) Gearbest jest jedynym chińskim sklepem internetowym, który wysyła swoje produkty za pobraniem a duża ich część może zostać wysłana z polskiego magazynu.

Oferty specjalne na marki własne w sklepie Gearbest

4 komentarze do “Marki własne sklepu Gearbest”

  1. Ostatnio to na paczki trzeba czekac min 3 miesiące i większość nie dochodzi, dopiero po 3 miesiącach można otworzyć spór. Szkoda czasu. Ceny w wyszukiwarce całkowicie się różnią od faktycznych. Te z wyszukiwarki to iny towar lub kolor, którego akurat nie ma lub z wysyłką np z Francji (niemożliwa do Polski). Cena za jaką można kupić towar wielokrotnie wyższa nic pokazuje to wyszukiwarka produktów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Opinie nie są weryfikowane, ale ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy. Zamieszczając komentarz, akceptujesz politykę prywatności. Nie używaj wulgaryzmów, staraj się zachować wysoki poziom merytoryczny swojego komentarza. Komentarze z linkami do innych stron mogą nie zostać opublikowane.