Na łamach naszego serwisu mieliśmy już okazję opisywać i dzielić się opiniami na temat dwóch leków na poprawę erekcji – Maxon Active i Maxigra Go. Tym razem mamy do czynienia z kolejnym lekiem zawierającym sildenafil, o nazwie Inventum, produkowanym przez Aflofarm Farmacja Polska. Inventum ma postać tabletek do rozgryzania i żucia, a dawka sildenafilu jest identyczna jak u konkurencji, czyli 25 mg.

Inventum opinie

Inventum

W momencie pisania tego artykułu jest to chyba najtańszy sildenafil dostępny na rynku, bowiem opakowanie Inventum można kupić już za 13 zł, co daje nam 6,5 zł za jedną tabletkę 25 mg. Istnienie konkurencji pokazuje jak szybko leki mogą tanieć, a ja przewiduję, że do końca 2017 roku jedna tabletka leku z sildenafilem nie przekroczy 5 zł.

W tym wszystkim jest i droga strona medalu. Brakuje mi powszechnej edukacji, skierowanej w szczególności do ludzi młodych i zdrowych, że tego typu leki to nie zabawka i powinny być przyjmowane jedynie przez osoby, które na prawdę potrzebują pomocy w temacie problemów z erekcją. Traktowanie Inventum, Maxigra Go, czy Maxon active jako gadżetu do sypialni w moim przekonaniu nie jest dobrym pomysłem.

[poll id=”26″]